Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-POE-AT30 | Injector PoE, 2 port, 2xGbit, 1xPoE, 31,2W, 52V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ruijie Reyee RG-POE-AT30
RG-POE-AT30, 1-portowy injektor PoE (1000Base-T, 52 V, 31.2 W) Ruijie Reyee to pasywny injektor PoE zaprojektowany do stabilnego i wysokowydajnego zasilania punktów dostępowych (AP).

Najważniejsze cechy:
- Stabilne i wysokowydajne zasilanie AP. Zapewnia niezawodne zasilanie dla podłączonych punktów dostępowych, co gwarantuje ich ciągłą i efektywną pracę.
- Szeroki zakres temperatur pracy [-10℃ do +45℃] . Umożliwia stosowanie w różnych warunkach środowiskowych.
- Wysoka ochrona przeciwprzepięciowa . Chroni podłączone urządzenia przed uszkodzeniami spowodowanymi przepięciami w sieci elektrycznej.
- Obsługa Gigabit Ethernet (1000Base-T) . Zapewnia szybką transmisję danych między injektorem, a urządzeniem sieciowym.
- Standardowe napięcie wyjściowe 52V. Kompatybilny z wieloma urządzeniami PoE wymagającymi takiego napięcia.
- Maksymalna moc wyjściowa 31.2W . Wystarczająca moc dla wielu punktów dostępowych.
- Łatwa instalacja. Injektor jest prostym urządzeniem typu plug-and-play, które nie wymaga skomplikowanej konfiguracji.
- Idealny do różnych zastosowań . Może być stosowany w hotelach, domach, biurach i innych miejscach.
Injektor RG-POE-AT30 to niezawodne rozwiązanie do zasilania urządzeń PoE, zapewniające stabilną pracę i ochronę przed przepięciami.
Specyfikacja:
- Nazwa modelu: RG-POE-AT30
- Typ: Pasywny injektor PoE
- Port Ethernet: 1000Base-T
- Napięcie wyjściowe: 52 V DC ± 5% przy 0.6 A
- Maksymalna moc wyjściowa: 31.2 W
- Napięcie znamionowe (wejściowe): 100-240 V AC @ 50/60 Hz
- Prąd wejściowy: 0.7 A (maksymalnie)
- Prąd udarowy: <100 A przy 230 V AC
- Zasilanie 2-parowe: Piny 4,5 (+) i Piny 7,8 (-)
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Injector / Extender |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Zastosowanie | Zasilanie |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 31 W |
| Ilość portów PoE | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3.32 cm |
| Szerokość | 5.22 cm |
| Głębokość | 9.52 cm |
| Waga | 0.145 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.