Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-RAP1200(P) | Access Point, 5 portów, 5xGE, 1xPoE IN, 1xPoE Out, WiFi 5, 2,4 GHz/5GHz, AC1267, Wewnętrzny, Naścienny, Roaming, Repeater, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-RAP1200(P), Reyee Wi-Fi 5 1267Mb/s naścienny punkt dostępowy
Hotel, dom biuro itp.

Najważniejsze cechy:
- Wydajność podwójnego radia, w pełni gigabitowy naścienny Access Point
- Lepsza praca z MU-MIMO w ramach 802.11ac Fala2
- Obsługa wielu usług z pełnymi portami gigabitowymi
- Łatwa instalacja, kompatybilność na całym świecie
- Jedno kliknięcie, aby zoptymalizować, ulepszyć pracę z Wi-Fi
- Łatwa konfiguracja sieci Wi-Fi w 3 minuty
Wydajność podwójnego modułu radiowego, gigabitowy naścienny Access Point

Lepsza praca z MU-MIMO w ramach 802.11ac Fala2


Łatwa instalacja, kompatybilność na całym świecie

Jedno kliknięcie, aby zoptymalizować, ulepszyć pracę Wi-Fi
Technologia WIO (Wi-Fi Intelligent Optimization) umożliwia optymalizację sieci bezprzewodowej jednym kliknięciem.

Łatwa konfiguracja sieci Wi-Fi w 3 minuty
Dzięki technologii SON (Self-organizing Network) łatwo skonfiguruj całą sieć Wi-Fi za pomocą aplikacji Ruijie Cloud.

Chmura, ułatw swoją pracę
- Samoorganizująca się sieć
- Scentralizowane zarządzanie siecią
- Konfiguracja oparta na scenariuszu
- Uwierzytelnianie portalu w chmurze
- Zdalne monitorowanie i konserwacja

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Access Point |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 400 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 2 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 8 szt |
| Maksymalna liczba podłączonych klientów | 110 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 8.6 cm |
| Głębokość | 12.6 cm |
| Waga | 0.4 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| W zestawie | Śrubki |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.