Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-RAP2200(F) | Access Point, 2 portów, 2xFE, 1xPoE IN, WiFi 5, 2,4GHz/5GHz, AC1276, Wewnętrzny, Sufitowy, Mesh, Roaming, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-RAP2200(F) Reyee Wi-Fi 5 1267Mb/s sufitowy punkt dostępowy
Hotelarstwo, przedsiębiorstwo, edukacja, instytucje rządowe, handel detaliczny itp.

Najważniejsze cechy:
- Wydajność podwójnej łączności radiowej, do 1,267 Gb/s.
- Uzyskaj lepszą wydajność dzięki technologii MU-MIMO 802.11ac wave 2.
- Wsparcie optymalizacji całej sieci bezprzewodowej za pomocą jednego kliknięcia.
- Z łatwością skonfigurujesz swoją sieć Wi-Fi za pomocą aplikacji Ruijie Cloud w 3 minuty.
- Dzięki Ruijie Cloud możesz bezproblemowo zdalnie zarządzać swoimi sieciami.

Lepsze doświadczenie wielu użytkowników w scenariuszach o dużym zagęszczeniu
Ciesz się lepszą wydajnością dzięki technologii MU-MIMO w standardzie 802.11ac Wave2.

Jedno kliknięcie, aby zoptymalizować, uzyskać lepsze wrażenia z Wi-Fi
Technologia WIO (Wi-Fi Intelligent Optimization) umożliwia wykonywanie ioptymalizacji sieci bezprzewodowej jednym kliknięciem.

Łatwa instalacja dodatkowego punktu dostępowego dzięki Reyee Mesh
Mniej okablowania, więcej relaksu.

Roaming w warstwie 3, płynne przejście
Poruszaj się płynnie między sieciami warstwy 3 bez żadnych zakłóceń.

Z łatwością skonfigurujesz swoją sieć Wi-Fi za pomocą aplikacji w 3 minuty
Dzięki technologii SON (Self-organizing Network) z łatwością skonfigurujesz całą sieć Wi-Fi za pomocą aplikacji Ruijie Cloud.

Chmura ułatwia prowadzenie biznesu
|
![]() |
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Access Point |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 400 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 2 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 8 szt |
| Maksymalna liczba podłączonych klientów | 110 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 19.4 cm |
| Głębokość | 19.4 cm |
| Waga | 0.45 kg |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.