Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-RAP2260 | Access Point, 2 portów, 1xGE, 1x2,5GE, 1xPoE IN, WiFi 6, 2,4Ghz/5GHz, AX3000, Wewnętrzny, 1x12V DC, Mesh, Roaming, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-RAP2260 Reyee Wi-Fi 6 AX3000 Multi-G sufitowy punkt dostępowy
Hotelarstwo, Restauracja, Centrum handlowe, Sale konferencyjne, Dworzec kolejowy.

Najważniejsze cechy:
- Bardzo wydajna sieć Wi-Fi z przepustowością 2,97 Gb/s
- ponad 500 połączeń z klientami, zoptymalizowane działanie przy dużej liczbie użytkowników.
- Dostęp do Internetu z łączem uplink 2.5 Gb/s w przyszłości
- Łatwa instalacja dodatkowego punktu dostępowego dzięki technologii Reyee Mesh
- Obsługa autonomicznego portalu dla użytkowników indywidualnych, łatwe do włączenia uwierzytelnianie Wi-Fi

Poprawa komfortu użytkowania dla wielu użytkowników w miejscach o dużym zagęszczeniu.
Aktualizacja wydajności, ponad 500 połączeń z klientami

Zwiększ prędkość Internetu dzięki uplink 5 Gbps
Stwórz sieć gotową na przyszłość i zabezpiecz swoje inwestycje.

Łatwa instalacja dodatkowego punktu dostępowego Reyee Mesh.
Brak okablowania i łatwość obsługi

Bardziej elastyczne uwierzytelnianie Wi-Fi
Obsługa niezależnego portalu przechwytującego, łatwe do włączenia uwierzytelnianie Wi-Fi oparte wyłącznie na chmurze Ruijie

Chmura ułatwia prowadzenie biznesu
- (SON) Sieć samoorganizująca się
- Scentralizowane zarządzanie siecią
- Konfiguracja oparta na scenariuszu
- Uwierzytelnianie portalu w chmurze
- Zdalne monitorowanie i konserwacja

Specyfikacja:
- Protokół bezprzewodowy: 802.11ax (Wi-Fi 6), 2,97 Gbps
- Antena: Wbudowana wielokierunkowa
- Zalecana liczba klientów bezprzewodowych: 512/110
- Wymiary: 194 mm x 194 mm x 45,1 mm
- Zasilanie: 802.3at PoE, zasilacz prądu stałego 12 V/2 A
- Certyfikaty: CE, RoHS
- Port sieciowy: 1 x 100/1000/2500 Base-T, 1 x 10/100/1000 Base-T
- MIMO: 2x2 @ 2,4 GHz, 2x2 @ 5 GHz
- Temperatura robocza: 0°C do 40°C
- Waga: 0,65 kg (bez zestawów montażowych)
- Pobór mocy: max. 18 W
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Access Point |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 574 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 2402 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | 2.5G |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 3 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 8 szt |
| Maksymalna liczba podłączonych klientów | 512 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 4.51 cm |
| Szerokość | 19.4 cm |
| Głębokość | 19.4 cm |
| Waga | 0.68 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.