Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-RAP2260(E) | Access Point, 2 portów, 1x2,5xGE, 1xGE, 1xPoE IN, WiFi 6, 2,4GHz/5GHz, AX3202, Wewnętrzny, Mesh, Roaming, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-RAP2260(E) Reyee Wi-Fi 6 3202Mb/s sufitowy punkt dostępowy Multi-G
Szpital, restauracja, centrum handlowe, sala konferencyjna, dworzec kolejowy itp.

Najważniejsze cechy:
- Zbuduj ultrawydajną sieć z przepustowością bezprzewodową 3202 Mb/s.
- Połączenia klienckie powyżej 500 zapewniają wyższą praktyczną wydajność użytkownikom.
- Zwiększ prędkość Internetu dzięki łączu nadrzędnemu 2,5 Gb/s.
- Łatwa instalacja dodatkowego punktu dostępowego dzięki technologii Reyee Mesh.
- Skonfiguruj sieć Wi-Fi 6 w 3 minuty za pomocą aplikacji Ruijie Cloud.

Zapewnij wyższą praktyczną wydajność dla użytkowników
Radio Reyee RG-RAP2260(G) 2x2:2 MIMO AP 5GHz zapewniało przepustowość transmisji 745 Mb/s i
przepustowość odbioru 751 Mb/s
do 100% wyższą niż AP Ubiquiti U6-Lite i AP Aruba AP22.*
*Źródło: Raport z testu Tolly #221153, listopad 2021 r.

Płynne i niezawodne połączenie dla wielu użytkowników, nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
Technologia która obsługuje ponad 500 urządzeń jednocześnie, gwarantując najwyższą wydajność

Łatwa instalacja dodatkowego punktu dostępowego dzięki Reyee Mesh

Z łatwością skonfigurujesz swoją 6 sieć Wi-Fi za pomocą aplikacji w 3 minuty
Dzięki technologii SON (Self-organizing Network) z łatwością skonfigurujesz całą sieć Wi-Fi za
pomocą aplikacji Ruijie Cloud.

Chmura ułatwia prowadzenie biznesu

- Samoorganizująca się sieć
- Scentralizowane zarządzanie siecią
- Konfiguracja oparta na scenariuszu
- Uwierzytelnianie portalu w chmurze
- Zdalne monitorowanie i konserwacja
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Access Point |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 4x4 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 800 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 2402 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | 2.5G |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 3 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 8 szt |
| Maksymalna liczba podłączonych klientów | 512 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Waga | 1.42 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.