Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-RAP62-OD | Access Point, 1 port, 1xWAN/LAN, Wi-Fi 6, AX3000, Dual-Band, zewnętrzny, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-RAP62-OD, AX3000 Wi-Fi 6 Wszechstronny punkt dostępowy do zastosowań wewnętrznych/zewnętrznych
Otwarta jadalnia , Korytarz, Podwórko, Basen i jacuzzi

Najważniejsze cechy:
- AX3000 Wszechstronny zewnętrzny/wewnętrzny punkt dostępowy Mesh dla willi i firm detalicznych
- Montaż na ścianie lub słupie w dowolnym miejscu
- Odporność na warunki atmosferyczne IP65, zapewniająca stałą ochronę i stabilność sygnału
- Wbudowane anteny zapewniające niestandardowy zasięg w razie potrzeby
- Dostosowany do potrzeb firm detalicznych z Reyee Mesh, samodzielnym portalem i funkcjami roamingu AI

Elegancka konstrukcja umożliwiająca wdrożenie wewnątrz i na zewnątrz
| Szybkie i stabilne Wi-Fi 6 Idealne rozwiązanie dla otwartej przestrzeni biznesowej z zasięgiem Wi-Fi na zewnątrz |
Więcej urządzeń i szerszy zasięg Tak powinno wyglądać Wi-Fi w Twoim domu |

Perfekcyjny design
Nieskończona paleta możliwości, wykorzystaj ograniczoną przestrzeń.

Stała ochrona, stabilny sygnał
Odporność na warunki atmosferyczne - certyfikat IP65 potwierdzający ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Funkcje zoptymalizowane pod kątem działalności w przestrzeni miejskiej.
Reyee Mesh

Portal AP

Roaming

Chmura, ułatw sobie prowadzenie biznesu
- Samoorganizująca się sieć
- Uwierzytelnianie portalu w chmurze
- Scentralizowane zarządzanie siecią
- Zdalne monitorowanie i konserwacja

Specyfikacja:
- Protokoły Wi-Fi (5 GHz): Wi-Fi 4: IEEE 802.11a/b/g/n, Wi-Fi 5: IEEE 802.11ac Wave 2, Wi-Fi 6: IEEE 802.11ax
- Protokoły Wi-Fi (2,4 GHz): Wi-Fi 4: IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi 6: IEEE 802.11ax
- Strumienie przestrzenne (5 GHz): 2 strumienie przestrzenne, 2x2 MIMO
- Strumienie przestrzenne (2,4 GHz): 2 strumienie przestrzenne, 2x2 MIMO
- Szybkość bezprzewodowej transmisji danych: 2974 Mb/s
- Wymiary (bez zestawów montażowych): 200 mm x 70 mm x 35 mm (7,87 cala x 2,76 cala x 1,38 cala)
- Waga (bez zestawów montażowych): ≤ 0,4 kg (0,88 funta)
- Liczba portów 10/100/1000BASE-T: 1 (obsługuje 802.3at PoE)
- 802.3af: Tak
- 802.3at: Tak
- Pasywne PoE: 24 V: Tak, 48 V: Tak
- Zużycie energii: max. 16 W
- Temperatura pracy: -30°C do +65°C (-22°F do +149°F)
- Stopień ochrony IP: IP65
- Maksymalna liczba klientów: 64 (2,4G) + 512 (5G) = 512
- Maksymalna liczba klientów (wg trybu): BW160 11AX: 16 (2,4G) + 94 (5G) = 110, BW80 11AX: 16 (2,4G) + 64 (5G) = 80, 11AC: 8 (2,4G) + 32 (5G) = 40
- Certyfikacja: CE, RoHS, FCC, ISED, cTUVus
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Access Point |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 573 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 2401 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 6 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 8 szt |
| Normy IP | IP65 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Waga | 0.36 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 16 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Normy IP (Odporność na wodę i pył) | IP65 |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.