Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-RAP6260(G) | Access Point, 2 portów, 1xGE, 1xSFP, 1xPoE IN, WiFi 6, 2,4GHz/5GHz, AX1800, Zewnętrzny, IP68, Roaming, Mesh, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
G-RAP6260(G) AX1800 Dwuzakresowy gigabitowy zewnętrzny punkt dostępowy Wi-Fi 6

Najważniejsze cechy

Przenieś Wi-Fi 6 na zewnątrz
RG-RAP6260(G) zgodny ze standardem 802.11AX Wi-Fi 6

Zezwalaj 100 użytkownikom na jednoczesny dostęp do Internetu

Zewnętrzna łączność bezprzewodowa może być również szybsza
Standard AX1800, prędkość 1200 Mb / s na 5 GHz. Nawet na zewnątrz prędkość Wi-Fi może być również lepsza

Obsługa wdrażania punktów dostępowych na duże odległości
Dzięki gigabitowemu portowi SFP urządzenie obsługuje do 20 km transmisji z centrum danych za pomocą światłowodu jednomodowego

Nie martw się o trudne warunki
Konstrukcja na poziomie przemysłowym, bardziej niezawodna

Filtrowane zakłócenia sygnału, bardziej ustabilizowana transmisja
Wyposażony w wysokiej jakości filtr FBAR, który może skutecznie tłumić i filtrować zakłócenia ze stacji bazowej komórki nośnej i urządzeń Bluetooth itp.
Dzięki wysokiej jakości antenie czułość odbioru jest dodatkowo zoptymalizowana, poprawiając w ten sposób jakość transmisji.

Roaming warstwy 3, upewnij się, że usługa jest zawsze online
W przypadku sieci warstwy 3, gdy użytkownik uzyskuje dostęp do Internetu przez sieć warstwy 3, terminal może wykonać szybkie i płynne przełączanie na roaming, zapewniając ciągłość usług

Samoorganizująca się sieć umożliwia łatwe połączenie wszystkich urządzeń z Internetem
Za dużo punktów dostępowych? Brama, konfiguracja przełącznika jest zbyt skomplikowana? Nie martw się, SON może pomóc Ci łatwo ukończyć całą konfigurację sprzętu sieciowego.

Od konfiguracji, debugowania, dostarczania po konserwację zarządzania całą siecią w chmurze

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Access Point |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 574 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 1201 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 6 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 8 szt |
| Normy IP | IP68 |
| Maksymalna liczba podłączonych klientów | 512 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Szerokość | 29.8 cm |
| Głębokość | 29.8 cm |
| Waga | 1.46 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Normy IP (Odporność na wodę i pył) | IP68 |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.