Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-RAP6262 | Access Point, 2 portów, 1xGE, 1xSFP, 1xPoE IN, WiFi 6, 2,4GHz/5GHz, AX3000, Zewnętrzny, 1x12V DC, IP68, UFO, Roaming, Mesh, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-RAP6262 Reyee AX3000 Zewnętrzny wielokierunkowy punkt dostępowy o dużej wydajności
Basen, parking, plaża, magazyn, stacja ruchu, plac, plac zabaw, stadion, park itp.

Najważniejsze cechy:
- Konstrukcja w stylu UFO – idealne połączenie wysokiej wydajności i pełnego pokrycia
- Bardzo szybka sieć Wi-Fi 6
- Duże odległości dzięki portom optycznym
- IP68, dostosowanie do trudnych warunków
- Łatwe dodawanie dodatkowych zewnętrznych sieci Wi-Fi dzięki Reyee mesh
Bardzo szybka sieć Wi-Fi 6
Dzięki rewolucyjnemu połączeniu OFDMA i 1024QAM, standardu 802.11ax i pasma 160 MHz,
RG-RAP6262 zapewnia szybkość aż 2,976 Gbit/s.

Wdrażanie na duże odległości
Dzięki gigabitowym portom optycznym RG-RAP6262 obsługuje transmisję do 20 km
z centrum danych za pomocą światłowodów jednomodowych.

Radzenie sobie z trudnymi środowiskami
Całkowicie szczelny, wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na wilgoć i ognioodporny, ochrona przed erozją wiatrową.

Wielokierunkowy zasięg
Wbudowane anteny o wysokim wzmocnieniu, obsługują pełne pokrycie w promieniu 100 metrów przy 2,4 GHz i 300 metrów przy 5 GHz*

Łatwe dodawanie dodatkowej sieci Wi-Fi na zewnątrz dzięki Reyee Mesh
Brak okablowania i łatwość obsługi

Łatwa instalacja
Konstrukcja montażowa oddzielona od stojaka, łatwa instalacja i plastikowe opaski kablowe zastąpione żelazną obręczą

Chmura ułatwia prowadzenie biznesu
- Zdalne monitorowanie
- Zdalne zarządzanie Wi-Fi
- Uwierzytelnianie portalu w chmurze
- Bezprzewodowa inteligentna optymalizacja

Specyfikacja:
- Protokół bezprzewodowy: 802.11ax (Wi-Fi 6), 2.97 Gbit/s
- Port sieciowy: 1 × 10/100/1000 Base-T, 1 × 1GBase-X SFP
- MIMO: 2x2 @ 2,4 GHz, 2x2 @ 5 GHz
- Maks./zalecana liczba klientów: 512/110
- Ocena IP: IP68
- Temperatura robocza: -30°C do +65°C
- Wymiary: 230 mm × 230 mm × 195 mm (bez uchwytu montażowego)
- Waga: 1,4 kg (bez zestawów montażowych)
- Zasilanie: 802.3at PoE, 12 V/2 A DC
- Pobór mocy: ≤ 24 W
- Certyfikaty: CE, RoHS
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Access Point |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 574 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 2402 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 4 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 8 szt |
| Normy IP | IP68 |
| Maksymalna liczba podłączonych klientów | 512 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Waga | 3.64 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Normy IP (Odporność na wodę i pył) | IP68 |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.