Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-RAP72Pro | Access Point, 2 portów, 1x2,5GE, 1xGE 1xPoE IN, WiFi 7, 2,4GHz/5GHz, BE5040, Wewnętrzny, Sufitowy, Mesh, Roaming, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-RAP72Pro, dwuzakresowy sufitowy punkt dostępowy Reyee Wi-Fi 7 BE5040
Hotel, biuro itp.

Najważniejsze cechy:
- Wydajność nowej generacji z Wi-Fi 7, zapewniająca bardzo wysokie prędkości bezprzewodowe
- Doskonała transmisja strumieniowa dzięki wyjątkowej funkcji MLO w Wi-Fi 7
- Kompaktowa konstrukcja i łatwa instalacja
- Ulepszona transmisja danych z 4K-QAM dla większych prędkości
- Idealny do integracji z przełącznikami korporacyjnymi w celu stworzenia solidnej sieci biurowej

Wysokowydajny dwuzakresowy punkt dostępowy Wi-Fi 7
Perfekcyjne połączenie wydajności i designu.
Elegancka forma, prosty montaż.
Zarządzanie siecią nigdy nie było łatwiejsze dzięki Ruijie Cloud.
Sieć przyszłości jest już tutaj!

Odkrywaj przyszłość, zobacz to, co nieznane.

Topologia

Scenariusze zastosowań:
- Imersyjne AR/VR
- Streaming 8K
- Nagrywanie na żywo
- Konferencja na żywo
Chmura
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Specyfikacja:
- Protokoły Wi-Fi 5 GHz: Wi-Fi4: IEEE 802.11a/n, Wi-Fi5: IEEE 802.11ac Wave2, Wi-Fi6: IEEE 802.11ax, Wi-Fi7: IEEE 802.11be
- Protokoły Wi-Fi 2.4 GHz: Wi-Fi4: IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi6: IEEE 802.11ax, Wi-Fi7: IEEE 802.11be
- Strumienie przestrzenne 5 GHz: 3 strumienie przestrzenne, 3x3 MIMO
- Strumienie przestrzenne 2.4 GHz: 2 strumienie przestrzenne, 2x2 MIMO
- Prędkość transmisji danych: 5011 Mb/s
- Wymiary: 208 mm × 208 mm × 40 mm (8,19 cala × 8,19 cala × 1,57 cala)
- Waga: ≤ 0,65 kg (1,43 funta)
- Liczba portów 10/100/1000BASE-T: 1
- Liczba portów 10/100/1000/2500BASE-T: 1
- Zasilanie: 802.3at PoE, 12V/2,5A DC
- Zużycie energii: max. 30W
- Temperatura pracy: 0°C do +40°C (32°F do +104°F)
- Stopień ochrony IP: IP41
- Maksymalna/Zalecana liczba klientów: 511/110
- Certyfikacja: CE, RoHS, FCC, ISED, cTUVus
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Access Point |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11be |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 3x3 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 688 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 4323 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | 2.5G |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 3 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 8 szt |
| Normy IP | IP41 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 20.8 cm |
| Głębokość | 20.8 cm |
| Waga | 0.65 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Normy IP (Odporność na wodę i pył) | IP41 |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.