Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-RAP73Pro | Access Point, 2 portów, 1x2,5GE, 1xSFP+, 1xPoE IN, WiFi 7, 2,4GHz/5GHz/6GHz, BE14000, Wewnętrzny, Sufitowy, Mesh, Roaming, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-RAP73Pro, trójzakresowy sufitowy punkt dostępowy Ruijie Wi-Fi 7 BE14000
Star Hotel, Edu, Biuro itp.
RG-RAP73Pro 
Zobacz, czego nigdy wcześniej nie widziano Surfuj po sieci Wi-Fi przyszłości

Najważniejsze cechy:
- Wydajność nowej generacji dzięki Wi-Fi 7, zapewniająca bardzo wysokie prędkości bezprzewodowe
- Idealny do scenariuszy o dużej gęstości
- Doskonałe przesyłanie strumieniowe dzięki wyjątkowej funkcji MLO w Wi-Fi 7
- Ulepszona transmisja danych z 4K-QAM dla większych prędkości
- Wyposażony w port SFP+, uwalniający pełny potencjał Wi-Fi 7
- Idealny do integracji z przełącznikami Multi-G w celu stworzenia solidnej sieci
Wysokowydajny trójzakresowy punkt dostępowy Wi-Fi 7 BE14000 do sufitu
Perfekcyjne połączenie wydajności i designu.
Elegancka forma, prosty montaż.
Zarządzanie siecią nigdy nie było łatwiejsze dzięki Ruijie Cloud.
Sieć przyszłości jest już tutaj!



Odkrywaj przyszłość, zobacz to, co nieznane.

Topologia

Scenariusz pakietu Office |
Scenariusz produkcji |

Scenariusze zastosowań:
- Wciągająca rzeczywistość rozszerzona/ wirtualna
- Medycyna precyzyjna
- Przesyłanie strumieniowe 8K
- Nagrywanie na żywo
- Wideokonferencja
- IoT dla przedsiębiorstw
Chmura
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Specyfikacja:
- Protokoły Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
- Strumienie przestrzenne 6 GHz: 3 strumienie przestrzenne, 3x3 MU-MIMO
- Strumienie przestrzenne 5 GHz: 3 strumienie przestrzenne, 3x3 MU-MIMO
- Strumienie przestrzenne 2,4 GHz: 2 strumienie przestrzenne, 2x2 MU-MIMO
- Szybkość transmisji danych w sieci bezprzewodowej: 13657 Mb/s
- Wymiary: 220 mm × 220 mm × 45 mm (8,66 cala × 8,66 cala × 1,77 cala)
- Waga: ≤ 1,1 kg (2,43 funta)
- Liczba portów 10/100/1000/2500BASE-T: 1
- Liczba portów optycznych 10 Gb/s (SFP+): 1
- Zasilacz: 802.3bt/at PoE, 54V/0.55A prądu stałego
- Pobór: max. 30W
- Temperatura: Od 0°C do +40°C (od 32°F do +104°F)
- Stopień ochrony IP: IP41
- Maksymalni/Polecani Klienci: 600/200
- Certyfikacja: CE, RoHS, FCC, ISED, cTUVus
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Access Point |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11be |
| Częstotliwość pracy | 6GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 3x3 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 688 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 4323 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | 2.5G |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 5 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 8 szt |
| Normy IP | IP41 |
| Maksymalna liczba podłączonych klientów | 600 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Waga | 0.956 kg |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 6GHz | 8646 Mbps |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Normy IP (Odporność na wodę i pył) | IP41 |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.