Wyszukiwarka
6 940,99 zł
5 643,08 zł
Producenci
Synology DS423 /16T | 4-zatokowy serwer NAS w zestawie z dyskami o łącznej pojemności 16TB, Tower
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | NAS |
| Rodzaj procesora | ARM |
| Ilość zatok | 4 szt |
| Ilość obsługiwanych dysków | 4 szt |
| Ilość obsługiwanych kanałów | 30 szt |
| Pojemność | 16 TB |
| Wysokość | 18.4 cm |
| Szerokość | 16.8 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Waga | 5.19 kg |
| Dane producenta | Synology Inc.TaiwanNew Taipei City22063F. No.1 Yuandong Rd. Banqiao Dist.Synology GmbHpl_sales@synology.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Limited Fiscal Representative Van Der Helm-Hudig Rotterdam B.VHolandiaDen Hoorn2635 BTHarnaschdreef 12Synology Inc.pl_sales@synology.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Synology - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.