Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Synology RX2417sas | 24-zatokowa jednostka rozszerzająca (2.5'') dla serwerów NAS, RP, RACK 2U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Expansion Unit RX2417sas
Bezproblemowe rozszerzanie pojemności dla rozwiązań Synology FlashStation i RackStation1podczas pracy.

24-kieszeniowe rozszerzenie 2,5" SAS/SATA
Łatwe dodawanie 24 dodatkowych kieszeni dysków do urządzeń Synology FlashStation i RackStation1. Obsługujące dyski 2,5" SAS/SATA urządzenie RX2417sas to elastyczne rozwiązanie obsługujące rozbudowę wolumenów w czasie pracy oraz pełniące funkcję lokalnego miejsca docelowego kopii zapasowych.

Konstrukcja o maksymalnej niezawodności
Podwójne zasilacze zapewniające stałą pracę. Łatwa wymiana uszkodzonych dysków dzięki kieszeniom z możliwością wymiany podczas pracy. Szybka i bezpieczna instalacja w szafach stelażowych dzięki opcjonalnemu pakietowi przesuwnych szyn RKS1317.

Program 5-letniej gwarancji
Ograniczona 5-letnia gwarancja firmy Synology zapewnia wymianę sprzętu i pomoc techniczną przez pocztę e-mail i telefon, co zapewnia przedsiębiorstwu maksymalny zwrot z inwestycji.

Usługa Synology Replacement Service (SRS)
Usługa SRS zapewnia bezpłatne zaawansowane urządzenia zastępcze już następnego dnia roboczego w wybranych regionach, co zapewnia maksymalizację czasu pracy bez przestojów serwisowych dla pamięci o znaczeniu krytycznym i gwarantuje ciągłość działania firmy.
Zabezpiecz swoje Synology w przypadku awarii
- Dla tego serwera oferujemy 3 pakiety gwarancyjne SLA Pro (Service Level Agreement). Jak mówi stare biznesowe przysłowie czas to pieniądz, a uszkodzony NAS to straty w przedsiębiorstwie. Albo jakoś podobnie. Aby je zminimalizować, zapewnij sobie szybką naprawę.
- Gwarancja NBD (Next Business Day) zapewnia urządzenie zastępcze dostarczone najpóźniej następnego dnia roboczego, a dla najbardziej wymagających klientów mamy pakiety PRO, w których maksymalny czas reakcji to jedynie 4 godziny.
- Żeby poznać szczegóły, skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym. Pomożemy dobrać optymalną ochronę i przedstawimy wycenę dla danego zestawu (serwer + dyski, pamięci RAM, karty sieciowe etc.).

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Jednostka rozszerzająca |
| Ilość zatok | 24 szt |
| Ilość obsługiwanych dysków | 24 szt |
| Zasilanie redundantne | tak |
| Wysokość | 8.8 cm |
| Szerokość | 43.05 cm |
| Głębokość | 69.2 cm |
| Waga | 18.24 kg |
| Dane producenta | Synology Inc.TaiwanNew Taipei City22063F. No.1 Yuandong Rd. Banqiao Dist.Synology GmbHpl_sales@synology.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Limited Fiscal Representative Van Der Helm-Hudig Rotterdam B.VHolandiaDen Hoorn2635 BTHarnaschdreef 12Synology Inc.pl_sales@synology.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Synology - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.