Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
UNITEK Y-1105K ADAPTER USB-C 1X RS-232
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalne rozwiązanie
Port szeregowy (RS-232) na magistrali USB C jest przeznaczony szczególnie dla użytkowników nowych komputerów, które nie są wyposażone w port RS-232.
Może być używany do podłączenia modemu czy profesjonalnej drukarki. Jest zgodny ze standardem RS-232 jednakże ze względu na specyfikę magistrali USB może nie współpracować z urządzeniami, których oprogramowanie:
- wymaga określenia numeru przerwania (IRQ),
- odwołuje się bezpośrednio do kontrolera portu COM (układu UART).

Adapter jest zasilany bezpośrednio z magistrali, nie potrzebuje więc dodatkowego podłaczenia do prądu. Konwerter pracuje pod kontrolą systemów MS Windows 98, ME, 2000, XP, Vista (32 & 64-bit), 7 (32 & 64-bit) i nowszych, Server2003 (32 & 64-bit), Server2008 (32 & 64-bit) oraz Linux 2.4+.
Uwaga! Urządzenie tworzy port szeregowy RS-232 z portu USB (nie odwrotnie!).

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk RS-232 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Standard USB | USB 1.1 |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 150 cm |
| Waga | 0.113 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.