Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek 3-in-1 USB Charging Cable C4049RD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowanie nawet trzech telefonów jednocześnie
Przewód C14049BK marki Unitek umożliwia ładowanie trzech urządzeń naraz. Możesz do niego podłączyć każdy dostępny na rynku telefon, ponieważ posiada trzy różne złącza: USB-C, Micro-USB, oraz Lightning. Sprawdza się jako przewód ładowania w samochodzie w sytuacji, gdy nie wiemy, jakim telefonem będzie dysponował pasażer. Świetny dla biznesów takich jak hotele czy taksówki, gdzie pojawia się wielu klientów, którzy mogą potrzebować ładowarki. Możliwość podładowania akumulatorów to mały gest, a pozostaje w pamięci na długo. Wtyczki kabla można oznakować logiem i nawet rozdać klientom jako przydatny gadżet reklamowy.

Wiadomo – czerwony najszybszy
Telefon obsługuje funkcję szybkiego ładowania (Quick charge 3.0). Ładuje z maksymalnym natężeniem 2,4 A. Wbudowany chip dba o odpowiednie natężenie dla Twojego urządzenia oraz o dobrą kondycję baterii. Bezpiecznie ładuje wszystkie urządzenia dostępne na rynku.
Design Premium
Do wykonania przewodu użyto najlepszych materiałów. Kabel jest wykonany ze 100% miedzi i to dzięki temu jest możliwe ładowanie Quick Charge bez strat w energii. Czerwony, nylonowy oplot zapobiega plątaniu się przewodu oraz wydłuża jego żywotność. Użytkownicy ceniący wytrzymałość docenią aluminiowe wtyki oraz specjalne nasady końcówek zapobiegające przecieraniu się przewodu.
Uwaga: przewód służy tylko do ładowania. Synchronizacja danych możliwa jest tylko na złączu Lightning.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Złącze 1: Wtyk USB A
- Złącze 2: Wtyk USB C
- Złącze 3: Wtyk microUSB
- Złącze 4: Wtyk Lightning
- Długość przewodu: 120 cm
- Kolor: Czarny
- Wykończenie: nylonowy oplot, aluminiowe końcówki
- Ładowanie trzech urządzeń jednocześnie
- Maksymalne napięcie: 5 V/2,4 A
- Przesyłanie danych na złączu Lightning
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Czerwony |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 0.041 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | kabel 3w1 Unitek |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.