Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek 60M HDMI Extender Over Ethernet V100A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Extender HDMI umożliwiający przesłanie sygnału na odległość 60 m przy użyciu skrętki CAT6. Zasilacz w zestawie.


Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Typ: akcesoria AV
- Złącze 1: Port HDMI
- Złącze 2: Port HDMI
- Zastosowanie: audio-video
- Standard: HDMI 1.4a, CAT. 6
- Rodzaj: aktywny (zasilacz w zestawie)
- Maksymalna rozdzielczość: FullHD @ 60 Hz
- Obsługiwane technologie: EDID, 3D
- Kolor: czarny
- Możliwość pracy dwukierunkowej (duplex): nie
- Materiał zewnętrzny
- W zestawie: 2x Zasilacz DC 5V/1A, instrukcja
- Klasa produktu: Unitek High
- Dodatkowe informacje: Wymaga podłączenia przewodu sieciowego Cat. 6 o max. długości 60 m oraz 2 przewodów HDMI, 2 Porty RJ-45,
- Wysokość: 22 mm
- Szerokość: 43 mm
- Głębokość: 81 mm
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Port tulejkowy 5.5mm |
| Złącze 2 | Port tulejkowy 5,5mm |
| Zastosowanie | Video |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Ilość portów HDMI | 2 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Waga | 0.345 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.