Wyszukiwarka
6 696,99 zł
5 444,71 zł
6 041,99 zł
4 912,19 zł
Producenci
Unitek Adapter DisplayPort na VGA, kabel 1,8m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konwerter sygnału z Display Port do formatu VGA umożliwia podłączenie starszych urządzeń z portem VGA np. rzutników do nowszych kart graficznych z DP. Adapter jest połączony z kablem długości 180 cm, więc nie potrzebujesz już dodatkowo przewodu VGA.

Full HD
Konwerter w pełni obserwuje rozdzielczości Full HD 1920 x 1200 i HDTV do 1080p, co jest zgodne ze standardem VGA i DP 1.1a.
Najważniejsze cechy:
- Konwerter sygnału Display Port do VGA
- Szybkość przesyłania danych: 2 Gbps
- Długość przewodu 1,8 m

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk DP |
| Złącze 2 | Wtyk VGA |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zastosowanie | Video |
| Maksymalna rozdzielczość | Full HD |
| Współpraca z systemami | MacOS |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 180 cm |
| Waga | 0.113 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.