Wyszukiwarka
6 696,99 zł
5 444,71 zł
6 041,99 zł
4 912,19 zł
Producenci
Unitek Adapter USB-A 3.1 Gen 1 - RJ45 1000 Mbps
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodne podłączenie do sieci
WiFi jest wszechobecne i wygodne, ale jeśli potrzebne jest niezawodne i, nade wszystko, bardzo szybkie podłączenie do sieci LAN lub Internet to najlepiej skorzystać z połączenia przewodowego. Jeśli w Twoim laptopie brakuje odpowiedniego portu do podłączenia gigabitowego Internetu, przyda się podręczna przejściówka USB-A na RJ45.

Bardzo szybkie połączenie
Konwerter USB-A na port RJ45 jest zgodny ze specyfikacją USB 3.1 Gen 1 i umożliwia przesyłanie danych z prędkością 1000 Mbps. Oczywiście obsługuje także połączenia z prędkością 10/100 Mbps i jest wstecznie kompatybilny z USB 2.0 i 1.1. Dzięki zastosowaniu wydajnych chipsetów, połączenie nie tylko jest bardzo szybkie, stabilne i bezpieczne, ale także obsługuje zaawansowane funkcje takie jak Power Management czy AutoSleep Mode.

Stylowy wygląd
Do produkcji wykorzystano najlepsze materiały, a sam adapter jest bardzo mały. Ciemnoszara aluminiowa obudowa pasuje wyglądem do większości nowoczesnej elektroniki. Mimo prostej konstrukcji konwerter jest wytrzymały i solidny.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Adapter RJ45 na USB 3.1 Gen 1
- 10/100/1000 Gigabit Ethernet
- Kompaktowe wymiary
- Aluminiowa obudowa
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port RJ-45 |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Zastosowanie | Sieć |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.6 cm |
| Szerokość | 2.4 cm |
| Głębokość | 5.75 cm |
| Waga | 0.083 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.