Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Unitek Adapter USB-A na microUSB 2.0 OTG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
On-The-Go
Z adapterem Unitek USB OTG 2.0 bez problemu podłączysz urządzenie obsługujące funkcję On-The-Go z dowolnym urządzeniem na micro USB.
Sprawdzi się idealnie, jeśli chcesz podłączyć urządzenie mobilne do myszy, klawiatury, pendrive’a oraz innych urządzeń peryferyjnych. Dzięki temu możliwe jest np. odtwarzanie plików multimedialnych na ekranie telefonu znajdujące się w pamięci podłączanego urządzenia czy dowolne kopiowanie plików (w obie strony).

Szybko i sprawnie
Adapter zapewnia transfer danych zgodny ze specyfikacją USB 2.0, czyli prędkość 480Mbs. Oznacza to, że dowolnymi plikami graficznymi możesz pochwalić się bez zbędnego czekania na zakończenie transferu.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.
Najważniejsze cechy:
- USB OTG 2.0 do micro USB
- Prędkość do 480Mbs
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk microUSB |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Waga | 0.01 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 600 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.