Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Adapter USB-C do jack 3.5mm (F) M1204A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z adapterem USB C na Mini Jack nie musisz rezygnować z ulubionych słuchawek po zmianie smartfonu na nowy model. Z jednej strony konwertera znajduje się symetryczny wtyk USB C, z drugiej port audio Mini Jack 3,5 mm. Połączone są elastycznym kabelkiem długości 11 cm.
Adapter działa również z serią smartfonów Galaxy 22.

Krystalicznie czysty dźwięk
Przejściówka na słuchawki zapewnia odtwarzanie 16/24-bitowego audio przy próbkowaniu 48/48.96 KHz. Wbudowany chip Hi-Fi/DSC i przewody z beztlenowej miedzi zapewniają Ci bezstratną jakość dźwięku. Adapter nie wymaga sterowników ani konfiguracji – jest w pełni Plug&Play, podłączasz i działa.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Specyfikacja techniczna:
- Złącze 1: wtyk USB C
- Złącze 2: port Mini Jack 3,5 mm
- Zastosowanie: Audio
- Długość: 11,6 cm
- Średnica zewnętrzna kabla: 2 mm
- Kolor: czarny
- Impedancja: 16-32 Ω
- Próbkowanie: 48/48/96 KHz
- wspiera audio 24 bit i 48KHz
- Kompatybilny z: Google Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3 and 3 XL, Apple iPad Pro 2018, Essential Phone, Motorola Moto Z, Moto Z 2, HTC U11, Essential PH-1, Samsung S8, S9, S10, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Huawei Mate 10 Pro, Mate RS, P30, P30 Pro, Xiaomi 6 i innymi urządzeniami z portem USB C.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port audio 3.5mm |
| Długość przewodu | 0.11 m |
| Zastosowanie | Audio |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Audio | Adaptery |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 0.2 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Waga | 0.015 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.