Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Adapter USB-C na 2 x port USB-C audio i 18W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Audio bez przeszkód
Rozdzielacz M206A pozwoli wspólnie cieszyć się muzyką z wykorzystaniem słuchawek, nawet kiedy bateria smartfona jest na wyczerpaniu. Jest idealnym rozwiązaniem dla urządzeń z jednym portem USB-C w sytuacjach, gdy niezbędny jest dodatkowy port audio. Jeśli preferujesz słuchawki przewodowe ze względu na lepsze doświadczenie audio - to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Krystalicznie czysty dźwięk
Przewód umożliwia odtwarzanie 16-bitowego audio przy próbkowaniu 48KHz. Ze względu na obsługę Plug&Play nie wymaga sterowników ani konfiguracji – po prostu podłączasz i działa.

Szybkie ładowanie
Technologia Power Delivery 18W przy użyciu odpowiednio mocnej ładowarki podtrzyma urządzenie przy życiu podczas intensywnego użytkowania. Nie trzeba obawiać się o nagłe przerwanie działania aplikacji z powodu zbyt słabej baterii, korzystając z jednoczesnego ładowania podczas odsłuchiwania swojego ulubionego albumu lub podcastu.

Uwaga: adapter nie jest kompatybilny z Androidem w trybie Enterprise.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Złącze 1: wtyk USB-C
- Złącze 2: port USB-C audio
- Złącze 3: port USB-C do ładowarki
- Ładowanie Power Delivery 18W
- Audio 16bit/48KHz
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Zastosowanie | Audio |
| Współpraca z systemami | Android |
| Wysokość | 0.69 cm |
| Szerokość | 1.08 cm |
| Głębokość | 13.8 cm |
| Waga | 0.02 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.