Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Adapter USB-C na DP 1.2 4K@60Hz kabel 1,8 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter kablowy USB-C na DisplayPort
Adapter USB-C na DisplayPort pomaga podłączyć telewizor lub monitor do urządzeń wyposażonych w gniazdo USB-C np. laptopów, tabletów, smartfonów. Przejściówka pasuje do wszystkich urządzeń z portem wyjściowym USB-C lub Thunderbolt 3, jeśli te obsługują DisplayPort Alternate Mode.

Kabel USB-C z adapterem na standard DisplayPort
Przejściówka wspiera HDCP 2.2, więc jest doskonałym rozwiązaniem do oglądania filmów i seriali z popularnych serwisów streamingowych takich jak Netflix czy Amazon Prime Video w jakości 4K. Łatwo prześlesz sygnał w wysokiej rozdzielczości na nowoczesny telewizor z portem DP.
DisplayPort 4K
Zgodność ze standardem DisplayPort 1.2 zapewnia obsługę rozdzielczości 4K przy próbkowaniu 60 Hz. Adaptery USB-C Unitek obsługują też dźwięk stereo 7.1. Przejściówka wspiera obraz 3D. Technologia HDR10 dodatkowo podbija plastyczność obrazu i głębię kolorów.
Wygodne rozwiązania
Połączenie przejściówki DP i 2-metrowego przewodu USB (typ C) to wygodne rozwiązanie — dodatkowe kable są niepotrzebne. Obudowa wokół USB-C jest na tyle mała, że możesz ją podłączyć bez wyjmowania telefonu czy tabletu z etui. Wszystko dla większej wygody użytkownika.

Solidne wykonanie
Solidna obudowa z aluminium dobrze się komponuje z nowoczesnymi sprzętami, a także zwiększa wytrzymałość konwertera. Trwałe materiały i nowoczesne technologie to gwarancja, że adapter będzie przydatny przez wiele lat.
Netflix w 4K jest kompatybilny z komputerem Mac 2018 lub nowszym z chipem Apple T2 Security i systemem macOS 11.0 Big Sur z najnowszą wersją przeglądarki Safari.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Dwumetrowy kabel USB C — DisplayPort
- Wideo 4K Ultra HD przy próbkowaniu 60 Hz
- Wspiera nowego MacBooka i inne urządzenia z portem USB-C (port musi obsługiwać Thunderbolt 3 lub DisplayPort Alternate Mode)
- Specyfikacja DisplayPort 1.2, 7.1 Dolby Digital, VR, 3D i HDCP 2.2
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk DP |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | DisplayPort 1.2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 180 cm |
| Waga | 0.05 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.