Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Adapter USB-C na DP 1.4 8K@60Hz kabel 1,8 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowe możliwości DisplayPort 1.4
Ten kabel USB-C do DP sprawia, że podłączenie komputera Mac, iPada lub laptopa z gniazdem USB-C do monitora, lub telewizora z gniazdem DP to pestka. Zgodność ze standardem DisplayPort 1.4 zapewnia obsługę rozdzielczości nie tylko 4K w 120Hz, a nawet do 8K przy próbkowaniu 60Hz, oferując większą plastyczność obrazu oraz głębię kolorów. W parze z doskonałym obrazem idzie również dźwięk stereo 7.1, by móc poczuć się jak w kinie.

Zabezpieczenia HDCP 2.2
Przewód wspiera zabezpieczenia antypirackie HDCP 2.2, czyli technologię, która umożliwia odczyt danych wysokiej rozdzielczości (4K i 8K) z popularnych serwisów streamingowych takich jak Netflix, Disney+ czy HBO.

Rozszerz możliwości
Dzięki dwóm trybom rozszerzysz możliwości stanowiska pracy lub rozrywki. Tryb Mirror pozwoli na skopiowanie obrazu na dodatkowy monitor, a tryb Extend sprawi, że w wygodny sposób wyświetlisz obrazy panoramiczne na dwóch ekranach, bez konieczności posiadania drugiego komputera.

Porządek i komfort
Połączenie przejściówki DP i 180 cm długości przewodu to wygodne rozwiązanie - dodatkowe kable są niepotrzebne. Solidne wykonanie z trwałych materiałów i zastosowanie najnowocześniejszych technologii to gwarancja, że adapter będzie przydatny przez wiele lat.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Złącze 1: USB-C
- Złącze 2: DisplayPort 1.4
- Rozdzielczość UltraHD: 8K@60Hz, 4K@1440Hz
- Tryby: Mirror i Extend
- Wsparcie HDCP2.2
- Długość przewodu: 1.8 m
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk DP |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | DisplayPort 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 8K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Szerokość | 7.38 cm |
| Głębokość | 2.3 cm |
| Waga | 0.078 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.