Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Unitek Adapter USB-C na DisplayPort 1.4 8K 60Hz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bez ograniczeń
Z adapterem Unitek V1415A bezproblemowo podłączysz komputer Mac, iPada lub laptopa z wejściem USB-C do przewodu DisplayPort, znajdującego się w monitorze lub telewizorze. Po co ograniczać się do małego obrazu, kiedy możesz cieszyć się widokiem zdjęć z wakacji na telewizorze w salonie lub rozszerzyć możliwości swojego stanowiska pracy na dodatkowy ekran?

Uczta dla oczu
Dostrzeż każdy szczegół w UltraHD do 4K@144Hz lub 8K@60Hz, podziwiając głębię barw nawet z wyższą częstotliwością odświeżania. Zależnie od preferencji, do dyspozycji są dwa tryby: Mirror, w którym na ekranie wyświetli się kopia obrazu oraz Extend, czyli rozszerzony pulpit.

Obsługa HDCP 2.3
Adapter wspiera zabezpieczenie HDCP 2.3, co jest niezbędne do uzyskania obrazu dużej rozdzielczości z serwisów streamingowych takich jak Netflix, DisneyPlus czy HBO. Oglądaj ulubione filmy lub seriale z obrazem wysokiej jakości bez żadnych przeszkód.

Kieszonkowy pomocnik
Niewielkie rozmiary adaptera umożliwiają zabranie go ze sobą w każdą podróż. Mieści się w kieszeni, a współpracuje z wieloma urządzeniami, między innymi z Macbookami, iPadem Pro, Microsoft Surface czy Dell XPS.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Wtyk USB-C
- DisplayPort 1.4
- Wsparcie rozdzielczości UltraHD 4K@144Hz/8K@60Hz
- Tryby Mirror/Extend
- Technologia HDCP 2.3
- Wymiary: 23 mm x 63.6 mm x 12 mm
- Całkowita długość przewodu: 15 cm
- Materiał: aluminium
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port DP |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Zastosowanie | Video |
| Standard Video | DisplayPort 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 8K |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Android |
| Ilość portów DP | 1 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Szerokość | 6.36 cm |
| Głębokość | 2.3 cm |
| Waga | 0.021 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.