Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Adapter USB-C na USB-C 40Gbps 240W 8K@60Hz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Postaw na stabilne połączenie z urządzeniami peryferyjnymi. Wysyłaj dane w ekspresowym tempie i wyświetlaj obraz w ostrej jak brzytwa rozdzielczości 4K. Adapter USB-C to akcesorium, dzięki któremu połączysz telefon, tablet, lub laptop z urządzeniami wyposażonymi w gniazdo USB-C. Jest mały i lekki – dlatego noś go przy sobie i używaj zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz!
Ładowanie PD 240W – adapter USB-C Unitek obsługuje funkcję szybkiego ładowania urządzeń z gniazda USB-C PD.
Przesył danych do 40Gbps – z taką prędkością przesyłanie dużych plików zajmie kilka sekund.
Przesyłanie obrazu 8K@60Hz UHD – wyświetlaj obraz najwyższej jakości na ekranach zewnętrznych.
Zabezpieczenie przed awarią – korzystanie z adaptera USB-C przedłuża żywotność portu właściwego w urządzeniu.
Superszybkie ładowanie urządzeń
Ładuj laptop, powerbank, tablet, joystick, iPhone czy jakikolwiek inny smartfon z maksymalną możliwą prędkością – adapter wtyczki USB-C wspiera obsługuje ładowanie z mocą do 240W, dlatego z jego wykorzystaniem możesz szybko naładować praktycznie każde urządzenie zgodne ze standardem PD!
Najwyższa jakość obrazu
Wyświetlaj płynny i ostry niczym brzytwa obraz na ekranie zewnętrznym! Adapter USB-C umożliwia przesyłanie wideo w rozdzielczości 8K 7680×4320 pikseli z odświeżaniem na poziomie 60Hz!
Ekspresowy transfer danych
Przejściówka USB-C Unitek obsługuje przesyłanie danych w tempie do 40 Gbps. Teraz przesyłanie filmów, paczek zdjęć z lustrzanki czy zgrywanie wszystkich danych z dysku to już tylko czysta formalność!
Zestaw zawiera:
- Adapter USB-C męski - żeński
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Moc (W) | 240 W |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard USB | USB 40Gbps |
| Maksymalna rozdzielczość | 8K |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 0.64 cm |
| Szerokość | 1.23 cm |
| Głębokość | 2.15 cm |
| Waga | 0.003 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.