Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Unitek Adapter USB-C na minijack 3,5mm i USB-C 60W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Muzyka bez przerwy
Adapter M205A pozwoli cieszyć się muzyką z wykorzystaniem słuchawek, nawet kiedy bateria smartfona jest na wyczerpaniu. Jest także idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy smartfonów bez wejścia jack 3,5 mm – dzięki niemu nie musisz rezygnować z funkcji ulubionych urządzeń.
Z jednej strony znajduje się wejście USB-C, które może zostać podpięte do urządzenia a z drugiej jack 3,5 mm dla słuchawek i wejście umożliwiające jednoczesne ładowanie. Bez problemu naładujesz telefon jednocześnie słuchając ulubionego albumu. Jeśli preferujesz słuchawki przewodowe ze względu na lepsze doświadczenie audio - to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Dźwięk czysty jak diament
Adapter umożliwia odtwarzanie 16-bitowego audio przy próbkowaniu 48KHz. Ze względu na obsługę Plug&Play nie wymaga sterowników ani konfiguracji – po prostu podłączasz i działa.

Ma tę moc
Z tym przewodem w pełni wykorzystasz moc swoich urządzeń. Technologia Power Delivery 60W przy użyciu odpowiednio mocnej ładowarki zapewni energię na zapas.

Uwaga: adapter nie jest kompatybilny z Androidem w trybie Enterprise.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Adapter USB-C na audio minijack
- Możliwość jednoczesnego podłączenia słuchawek i ładowania
- Ładowanie Power Delivery 60W
- Audio 16bit/48KHz
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port tulejkowy 3.5mm |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Moc (W) | 60 W |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 0.86 cm |
| Szerokość | 2.33 cm |
| Głębokość | 15.56 cm |
| Waga | 0.02 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów audio 3.5mm | 1 szt |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.