Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Adapter USB na HDMI i VGA, FullHD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Co dwa ekrany to nie jeden
Konwerter z USB 3.0 przyda się, aby połączyć urządzenie z systemem Windows do monitorów lub rzutników z portem HDMI lub VGA. Idealny towarzysz podczas domowych seansów filmowych lub spotkań gamingowych, dzięki któremu możesz podłączyć nawet dwa ekrany jednocześnie. Adapter jest także świetnym rozwiązaniem dla posiadaczy urządzeń, które nie mają danego portu lub jest on uszkodzony, a pragną uniknąć kosztownej wymiany płyty głównej.

Głębia obrazu
Porty VGA i HDMI pozwolą na obejrzenie ulubionego filmu lub serialu niezależnie od warunków. Maksymalna rozdzielczość to 1920 x 1080P 60Hz FullHD, czyli wystarczająca, by cieszyć się wysoką jakością obrazu. Konwerter wspiera tryby Mirror i Extend, co oznacza, że pozwoli zarówno na skopiowanie ekranu, jak i jego rozszerzenie.

Design Premium
Konwerter jest wykonany z aluminium najwyższej jakości, a wtyki i porty pozłacane dla lepszej stabilności sygnału. Modny kolor „Space Gray” sprawi, że dopasuje się do większości nowoczesnych urządzeń elektronicznych. Długość przewodu to 15 cm.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Konwersja obrazu z portu USB-A, umożliwiająca podpięcie aż dwóch ekranów jednocześnie
- Aluminiowa obudowa
- Rozdzielczość do 1920x1200 FullHD
- Tryby Mirror/Extend
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port VGA |
| Zastosowanie | Video |
| Port ładujący USB | nie |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Maksymalna rozdzielczość | Full HD |
| Współpraca z systemami | Windows |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.08 cm |
| Szerokość | 6.05 cm |
| Głębokość | 4.05 cm |
| Waga | 0.09 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.