Wyszukiwarka
6 696,99 zł
5 444,71 zł
6 041,99 zł
4 912,19 zł
Producenci
Unitek Adapter dwukierunkowy HDMI do DVI kabel 2m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dwukierunkowy adapter DVI-D Dual Link na HDMI przyda się do podłączenia:
- karty graficznej z wyjściem DVI do dowolnego wyświetlacza z portem HDMI, z maksymalną rozdzielczością obrazu 4K@60 Hz
- komputera, odtwarzacza czy dekodera z wyjściem HDMI do wyświetlacza z portem DVI. W tym przypadku maksymalna rozdzielczość to 1080P.
Przejściówka ma złącze męskie DVI-D (cyfrowe) 24 piny+1, ale jest kompatybilna także z portami DVI-I Dual Link. Przewód HDMI-DVI można podłączyć do starszych i nowszych komputerów, odtwarzaczy, dekoderów, a także telewizorów, rzutników etc. Przewód podłączony do wyjścia DVI może przewodzić także sygnał audio — działanie tej funkcji zależy od karty graficznej.

Wysoka przepustowość
Dzięki zastosowaniu DVI Dual Link przewód ma dużą przepustowość TMDS 18 Gbps i umożliwia pełne wykorzystanie możliwości podłączonych kart graficznych, czy to z wyjściem HDMI 4K, czy DVI. Długość przewodu wynosi 2 metry, a jeśli potrzebujesz dłuższego kabla, możesz podłączyć przedłużacz HDMI np. Unitek Y-C165K. Przejściówka jest wykonana z solidnych materiałów, podwójnie ekranowana, a złącza są zabezpieczone przed śniedzeniem.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Kabel męski-męski DVI-HDMI
- Wspiera standard HDMI 2.0
- Cyfrowe DVI-D 24 pin+1
- Długość 2 metry
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk DVI |
| Złącze 2 | Wtyk DVI |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Waga | 0.144 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.