Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Adapter miniDP na HDMI 4K 30Hz kabel 2m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter miniDP HDMI
Chcesz oglądać filmy siedząc wygodnie w salonie? Masz notebooka z wyjściem Mini DisplayPort? Przewód-adapter miniDisplayPort-HDMI jest dla Ciebie.
Podłączenie telewizora przez adapter mini DisplayPort-HDMI
Przy pomocy adaptera prześlesz obraz i dźwięk z komputera z wyjściem miniDP do odbiorników wyposażonych w port HDMI takich jak telewizory, monitory, projektory itp. Interfejs DisplayPort umożliwia także przesyłanie sygnału audio, więc nie musisz się martwić o dodatkowe kable. Adapter jest kompatybilny z komputerami Surface Pro wyposażonymi w Mini DisplayPort, w tym Pro/Pro 2/Pro 3/Pro 4/Pro 5/Pro 6.
Uwaga: przewód nie jest dwukierunkowy. Nie działa z urządzeniami sygnałowymi z HDMI.

Standard HDMI 1.4
Przewód ma długość 2 metrów i wbudowany adapter sygnału DisplayPort na HDMI. Kompatybilny z rozdzielczością obrazu Full HD (11920 x 1080P) przy próbkowaniu 60 Hz i 4K @ 30 Hz.
Szeroki zakres jasności HDR czy obrazy w 3D również nie stanowią wyzwania. Odpowiednio dobrane przewody i wielokrotne ekranowanie gwarantują odpowiednią przepustowość i brak zakłóceń sygnału.
Seriale w 4K
Serwisy streamingowe takie jak Netflix czy HBO stosują zabezpieczenia przed nielegalnym kopiowaniem sygnału wysokiej jakości. Dlatego, aby odtwarzać wideo w rozdzielczości 4K potrzeba urządzeń, które wpierają zabezpieczenia HDCP 2.0 - tak jak ten adapter miniDP na HDMI.
Solidne wykonanie
Przewód wykonano z miedzi, a końcówki wtyków są powlekane 24-karatowym złotem. Dodatkowe ekranowanie przewodu zapewnia niską podatność na zakłócenia.
Jakość gwarantowana
Wszystkie produkty marki Unitek w Polsce mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android).
Najważniejsze cechy:
- Adapter mini DisplayPort na HDMI z przewodem 200 cm
- Niska podatność na zakłócenia
- Wspierana rozdzielczość: 3840 x 2160P @30Hz
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk mini DP |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Średnica | 0.52 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Głębokość | 200 cm |
| Waga | 0.128 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.