Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Unitek Adapter miniDisplayPort na DVI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter miniDP na DVI
Konwerter sygnału Y-6326WH to oczywisty wybór, jeśli chcesz połączyć komputer lub dekoder z wyjściem mini DisplayPort (lub Thunderbolt 1/2) z wyświetlaczem (telewizorem, rzutnikiem) wyposażonym w starszy port Digital Visual Interface (DVI) i masz już odpowiednio długi przewód DVI.

Wykorzystaj stary monitor
Zastosowanie przejściówki pozwala na dłuższe korzystanie z urządzeń bez konieczności wymieniania wszystkich sprzętów, gdy kupi się jeden nowy. Służy do przesyłania sygnału wideo z maksymalną przepustowością TMDS do 6,75 Gbps. Adapter jest zgodny ze standardem Intel Thunderbolt 1 i 2 i wykrywa przejście w tryb uśpienia (standby mode).

DVI digital
Złącze DVI-D przewodzi sygnał cyfrowy o maksymalnej rozdzielczości 1920x1200p, (także w kinowych formatach 16:10 i 16:9) przy maksymalnym próbkowaniu do 75 Hz. Konwerter działa w trybie duplikowania i rozszerzania ekranu, więc przyda się i przy konfiguracji kina domowego i przy pracy.

Kompatybilność
Kompatybilny z: MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac mini, Mac Pro; Microsoft Surface Pro/Pro 2/Pro 3 (NICHT für Windows Surface RT); Lenovo ThinkPad X1 Carbon, X230/X240s, L430/L440/L530/L540, T430/T440/T440s/T440p/T530/540p, W530/W540, Helix; Dell XPS 13/14/15/17, Latitude E7240/E7440, Precision M3800; Alienware 14/17/18; Acer Aspire R7/S7/V5/V7; Intel NUC; Asus Zenbook; HP Envy 14/17; Google Chromebook Pixel; Cyberpower Zeusbook Edge X6; Toshiba Satellite Pro S500, Tecra M11/A11 i innymi urządzeniami z portem mini DisplayPort lub Thunderbolt 1 lub 2.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Wejście: Mini DisplayPort męski
- Wyjście: DVI High Resolution żeński 24+1
- Maksymalna rozdzielczość: 1920x1200
- Przewód długości 12 cm
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk mini DP |
| Złącze 2 | Port DVI |
| Długość przewodu | 0.12 m |
| Zastosowanie | Video |
| Maksymalna rozdzielczość | Full HD |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 0.045 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.