Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Aktywny Hub USB-C 5Gbps, HDMI RJ-45 PD 100W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zwiększ ilość wolnych gniazd USB, przesyłaj na ekran telewizora filmy w ostrej jak brzytwa rozdzielczości i ładuj laptopa po podłączeniu ładowarki do huba! Hub USB Unitek H1112F to akcesorium, które znacząco rozszerzy możliwości Twojego laptopa – jest estetycznie wykonany i wyposażony we wszystkie gniazda niezbędne do tego, abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał komputera.

Aż sześć dodatkowych gniazd
Unitek Hub USB-C to sprzęt dla wymagających użytkowników. Model H1112F został wyposażony w aż sześć gniazd: HDMI, USB C 3.1 Gen1 do przesyłu danych, USB-C PD do ładowania, Ethernet RJ-45, dwa gniazda USB-A 3.1 Gen1 (wg starszej nomenklatury USB 3.0).

Błyskawiczny transfer plików
Nie trać czasu na powolne transfery – hub USB-C H1112F w mgnieniu oka prześle wszystkie dane na dysk komputera bądź urządzenia peryferyjnego. Złącza USB 3.1 Gen 1 (wg wcześniejszej nomenklatury 3.0) są 10x szybsze od poprzedniej generacji – umożliwiają przesył danych z prędkością 5 Gbps. Gniazdo Ethernet umożliwia transfer plików z prędkością 1000Mbps.

Podłącz ładowarkę USB-C i ładuj laptopa z mocą 100 W!
Szybki hub USB-C Unitek nie tylko ekspresowo przesyła dane, lecz także błyskawicznie ładuje urządzenia! Akcesorium zostało wyposażone w złącze USB-C PD 3.0. Skrót PD pochodzi o technologii Power Delivery – dzięki niej, do dedykowanego gniazda w hubie wystarczy podłączyć ładowarkę USB C o odpowiedniej mocy, by móc zasilać podłączonego laptopa czy tablet. Hub dostosuje moc ładowania do możliwości urządzenia – maksimum to aż 100 W.

Brak złącza HDMI w laptopie? Nic straconego!
Nawet jeżeli Twój komputer nie został wyposażony w złącze HDMI, to wciąż możesz do niego podłączyć telewizor, projektor czy jakiegokolwiek inne urządzenia i wyświetlać filmy w wysokiej jakości. Jedyne czego potrzebujesz to hub USB-C Unitek z HDMI. Akcesorium zostało wyposażone w złącze HDMI 1.4b, dzięki któremu możesz przesyłać obraz w wysokiej rozdzielczości 4K.

Moc możliwości w atrakcyjnej cenie!
Hub USB Unitek H1112F deklasuje konkurencyjne urządzenia ze względu na bardzo korzystny stosunek ceny do jakości wykonania i możliwości, jakie oferuje.

Najważniejsze cechy:
- ładowanie PD do 100W,
- 2 złącza USB-A,
- złącze USB-C 3.0 do przesyłania danych,
- złącze USB-C PD do ładowania,
- złącze HDMI,
- szybkie złącze Ethernet RJ-45
- atrakcyjna cena.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Video |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Współpraca z systemami | Android |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.33 cm |
| Szerokość | 3.7 cm |
| Głębokość | 12.4 cm |
| Waga | 0.068 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 80 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.