Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Aktywny hub USB-C 4xUSB 3.1 Gen1 microUSB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
uHUB P5+
Hub USB to świetny dodatek do cienkich ultrabooków, które dla oszczędności miejsca okrojono z wielu przydatnych portów. Łatwo podłączysz nawet cztery urządzenia peryferyjne typu mysz, pendrive, tablet graficzny czy duże dyski zewnętrzne. W nowej serii uHUB P5+ są huby o parametrach tak różnych, że każdy znajdzie koncentrator dla siebie.

Superszybki transfer danych
Specyfikacja USB SuperSpeed 5 Gbps zapewnia szybkie przesyłanie danych - koniec z czekaniem na skopiowanie dużych plików. Jest to hub aktywny - jeśli urządzenia wymagają powyżej 500mA natężenia można do niego podłączyć dodatkowe zasilanie. Jako port zasilający wykorzystano microUSB, więc nie ma potrzeby kupowania dodatkowego zasilacza. Zamiast niego można wykorzystać ładowarkę do smartfona.

Inteligentne ładowanie BC 1.2
W hubie zaimplementowano inteligentne zabezpieczenia BC 1.2, które chronią ładowane akumulatory przed przeładowaniem, przepięciem, zwarciami itd. Smukły, aluminiowy hub doskonale pasuje do nowoczesnej elektroniki i jest przyjemny w użyciu. Giętki przewód o długości 20 cm pozwala na wygodne podpięcie wszystkich potrzebnych urządzeń.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- 4 porty USB A
- microUSB do zasilania 10W
- Kabel 19 cm z wtykiem USB C
- Małe wymiary
- Zasilany bezpośrednio z portu USB
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port microUSB |
| Długość przewodu | 0.2 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 1.5 A |
| Moc (W) | 10 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Współpraca z systemami | Android |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Przeznaczenie | Do domu / biura |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 3.4 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Głębokość | 2.2 cm |
| Waga | 0.067 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.