Wyszukiwarka
6 696,99 zł
5 444,71 zł
6 041,99 zł
4 912,19 zł
Producenci
Unitek Dwukierunkowy przełącznik HDMI2.0 4K 2-na-1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dwukierunkowy przełącznik HDMI 2.0 pozwala na podłączenie dwóch źródeł do jednego wyświetlacza lub odwrotnie – dwóch wyświetlaczy do jednego źródła sygnału HDMI i łatwe wybieranie między dwoma opcjami za pomocą przycisku na obudowie.
Przełącznik sygnału HDMI
Podłącz do telewizora dwa urządzenia, z których najczęściej korzystasz, np. dekoder TV, konsolę czy komputer i łatwo wybieraj nadajnik, którego akurat chcesz użyć bez niewygodnego manipulowania kablami. Dwie diody led wskazują, które urządzenie jest w danym momencie aktywne. Switcher HDMI 2.0 obsługuje wszystkie rozdzielczości, także 4K UltraHD.

Rozdzielacz sygnału HDMI
Ten switch działa także w drugą stronę – umożliwia podłączenie do jednego urządzenia z HDMI dwóch wyświetlaczy np. monitora i rzutnika i szybkiego przełączania pomiędzy nimi (obraz nie będzie wyświetlany na dwóch urządzeniach jednocześnie). Przełącznik jest w pełni plug-and-play, nie trzeba instalować żadnych sterowników, wszystko działa zaraz po podłączeniu.
Przemyślany design
Aluminiowa obudowa nie tylko ładnie wygląda, ale także zabezpiecza przed elektrycznością statyczną i zapewnia niezakłócone działanie w temperaturze od -40 do 80°C. Aby uzyskać najlepszą jakość obrazu i dźwięku podłączone przewody nie powinny przekraczać 10 m długości dla 4K i 3 m dla 4K@60Hz.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- 2 różne zastosowania
- Przełącznik HDMI 2.0 dwukierunkowy
- Przełączenie sygnału przyciskiem między dwoma nadajnikami lub dwoma wyświetlaczami
- Wspiera rozdzielczość UltraHD 4K w częstotliwości 60Hz
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Złącze 1 | Port HDMI |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Wysokość | 1.4 cm |
| Szerokość | 3.2 cm |
| Głębokość | 7.36 cm |
| Waga | 0.055 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.