Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Dwukierunkowy przełącznik USB-C 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Unitek D1078A – Dwukierunkowy przełącznik USB-C
Łącz ze sobą urządzenia – poznaj pełnię możliwości dwukierunkowego przełącznika USB-C renomowanej marki Unitek. Akcesorium to hub umożliwiający łączenie ze sobą urządzeń obsługujących standard USB-C. W efekcie możemy wyświetlać obraz na kilku monitorach, ładować telefon czy tablet z monitora, ładowarki czy komputera, a także przesyłać dane z zabójczą prędkością. Poznaj moc modelu D1078A to urządzenie stworzone z myślą o wymagającym użytkowniku!
Oglądaj obraz z dwóch urządzeń na jednym monitorze...
Rozgałęźnik Unitek D1078A umożliwia podłączenie 2 urządzeń do jednego monitora. Parametry techniczne urządzenia umożliwiają wyświetlanie ostrego jak brzytwa obrazu w jakości 4K UHD. Urządzenie, z którego wyświetlany jest obraz może być ładowane przez monitor w trakcie przesyłania danych (na przykład podczas wyświetlania filmu).

...lub z jednego urządzenia na dwóch monitorach!
Alternatywną opcją jest podłączenie dwóch monitorów do jednego urządzenia – przełącznik Unitek D1078A obsługuje jedno połączenie w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że obraz z jednego urządzenia jest wyświetlany na jednym monitorze. Sterowanie poszczególnymi połączeniami jest proste i odbywa się za pośrednictwem jednego kliknięcia!

Obsługa szybkiego ładowania – fast charge i speed charge
Unitek D1078A ładuje w technologii szybkiego ładowania niezależnie od tego, czy producent Twojego urządzenia nazywa ją quick charge, fast charge czy speed charge. Unitek D1078A obsługuje ładowanie 100W, dlatego każdy telefon, tablet czy naładuje z maksymalną możliwą dla danego urządzenia mocą!

Elegancki design i solidne wykonanie – Unitek D1078A
Dwukierunkowy przełącznik Unitek D1078A prezentuje się niezwykle estetycznie. Jego szaro-srebrna obudowa została wykonana z aluminium. Kabel o długości 50 cm pokryty jest tworzywem sztucznym, które nie tylko chroni przed uszkodzeniami, lecz również zapobiega plątaniu. Obudowa końcówek również została pokryta aluminium – to urządzenie dla profesjonalistów ceniących sobie wysoką jakość wykonania!
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Dwukierunkowy przełącznik-rozdzielacz video dla urządzeń z USB-C
- USB 10 Gbps
- Wsparcie dla rozdzielczości 4K @ 144Hz
- Power Delivery 100 W — możliwość ładowania podłączonych urządzeń z monitora
- Łatwa obsługa - przełączanie między urządzeniami jednym przyciskiem
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.5 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Port ładujący USB | tak |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Standard Video | DisplayPort 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 5.75 cm |
| Głębokość | 6.65 cm |
| Waga | 0.069 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Ilość portów USB-C | 3 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.