Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Ekstender HDMI 2.0 4K przez Ethernet do 60m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Extender HDMI Unitek V1164A umożliwia przesłanie sygnału HDMI na 60 m przy użyciu skrętki kat.6.

Nowoczesne technologie
Extender wykorzystuje technologię HDMI 2.0, która zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Extender obsługuje rozdzielczość 4K@60Hz, czyli obraz o rozdzielczości aż 3840 × 2160 pikseli z częstotliwością odświeżania 60 Hz. Dzięki temu można cieszyć się obrazem najwyższej jakości, bez zakłóceń.

Funkcja Plug and Play
Extender HDMI 4K do 60m jest wyposażony w funkcję plug and play, dzięki czemu jest gotowy do użycia zaraz po podłączeniu. Nie musisz instalować dodatkowych sterowników.

Połączenie kaskadowe
Możesz podłączyć extender kaskadowo, aby zwiększyć zasięg transmisji. Dzięki temu rozwiązaniu możesz przesyłać obraz na duże odległości.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Port tulejkowy 5.5mm |
| Złącze 2 | Port tulejkowy 3.5mm |
| Zastosowanie | Video |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Ilość portów HDMI | 2 szt |
| Wysokość | 2.4 cm |
| Szerokość | 8.4 cm |
| Głębokość | 9.4 cm |
| Waga | 0.605 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 15 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | 2 Odbiorniki sterowania na podczerwień |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.