Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Hub USB 11 w 1, USB-C, RJ45, MST, 100W PD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowe możliwości
Stacja dokująca znacznie zwiększa możliwości, umożliwiając podłączenie aż do 11 dodatkowych urządzeń. Dzięki zróżnicowanym portom sprosta wymaganiom Twojego stanowiska pracy oraz rozrywki. Wystarczy podłączyć ją klasycznym przewodem USB-C.
Porty, które zawiera stacja dokująca to:
- 3x USB-A (do 5Gbps)
- 2x HDMI (do 4K 30Hz)
- 1 x VGA
- 1x USB-C z Power Delivery (ładowanie 100W)
- 1x czytnik kart SD
- 1x czytnik kart microSD
- 1x RJ45 Ethernet
- 1x 3.5mm jack audio
Trzy ekrany
Stacja dokująca oferuje możliwość wyświetlania na trzech ekranach jednocześnie poprzez dwa złącza HDMI oraz VGA, dzięki któremu możesz podłączyć rzutnik. W ten sposób nie tylko stworzysz prywatne kino, ale i zapewnisz dodatkową atrakcję dla odwiedzających Cię znajomych, zapraszając ich do wspólnej rozgrywki w ulubioną grę.

Szybkie ładowanie
Stacja jest wyposażona w technologię Power Delivery o mocy 100W, co oznacza, że można wydajnie ładować komputer przewodem podłączonym do portu USB C. Nawet jeśli masz tylko jeden port USB-C w ultrabooku, nie musisz iść na kompromisy i decydować co jest ważniejsze.

Lepsza ergonomia
Wykorzystanie aluminium w obudowie urządzenia pozwala na skuteczne odprowadzanie ciepła. Dzięki temu masz pewność, że nawet korzystając ze wszystkich portów jednocześnie, Twoim urządzeniom nie grozi przegrzanie. Projekt urządzenia sprawia, że można również użyć go jako podstawki pod laptopa, zwiększając ergonomię stanowiska pracy.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Dostępne porty:
- 3x USB-A (do 5Gbps)
- 2x HDMI (do 4K 30Hz)
- 1 x VGA
- 1x USB-C z Power Delivery (ładowanie 100W)
- 1x czytnik kart SD
- 1x czytnik kart microSD
- 1x RJ45 Ethernet
- 1x 3.5mm jack audio
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port VGA |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Sieć / Transfer danych |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 3 szt |
| Ilość portów HDMI | 2 szt |
| Wysokość | 1.6 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 11.6 cm |
| Waga | 0.62 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów audio 3.5mm | 1 szt |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.