Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Hub USB-C 10Gbps 2x USB-A 2x USB-C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
uHUB Q4 Advanced
Hub USB 3.1 to świetny dodatek do nowoczesnych ultrabook’ów, które dla oszczędności miejsca okrojono z wielu przydatnych portów. Hub ma dwa porty USB-A i dwa porty USB-C. Podłączysz przez nie urządzenia peryferyjne np. mysz, dysk zewnętrzny, pendrive, tablet graficzny itp. Działa z komputerami stacjonarnymi, laptopami, tabletami i smartphone’ami z USB-C.

Superszybki transfer danych z USB SuperSpeed+ 3.1 Gen2
Specyfikacja USB SuperSpeed+ 10 Gbps zapewnia szybkie przesyłanie danych - koniec z czekaniem na skopiowanie dużych plików. Dla przykładu transmisja 2,5 GB pliku trwa tylko 2,5 sekundy (przy użyciu sprzętów z USB 3.1 Gen2). Koncentrator USB może służyć także do ładowania podłączonych urządzeń z mocą 5V/0,9A na każdym porcie.
Mały czarny
Na kompaktowej obudowie z matowego aluminium nie zostają odciski palców, a elegancki czarny kolor pasuje do nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Jest w pełni Plug&Play i zasilany bezpośrednio z portu, więc nie musisz się martwić o instalowanie sterowników ani dodatkowych kabelków.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.
Najważniejsze cechy:
- Podłączanie przez USB-C
- 2 porty USB-A
- 2 porty USB-C
- Standard USB 3.1 Gen 2 10 Gbps
- Obudowa z matowego aluminium
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.12 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 10Gbps |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Android |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.95 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Waga | 0.054 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.