Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Hub USB-C 1xUSB 3.1 Gen1 VGA 2xHDMI PD MST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hub do podłączenia trzech ekranów
Praca na 13-calowym monitorze jest wygodna w drodze, ale w domu czy biurze zdecydowanie lepiej korzystać z dużego ekranu. Ten hub to najlepszy wybór, jeśli chcesz podłączyć do nowoczesnego ultrabooka trzy wyświetlacze np. dwa monitory 4K i rzutnik. Rozdzielczość 4K przy próbkowaniu 30Hz daje krystalicznie ostry i nasycony obraz, a obsługa Audio 7.1 Dolby Digital niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Aby skorzystać z tej funkcji, port USB C w smartfonie, tablecie czy laptopie musi obsługiwać DisplayPort Alt Mode lub być zgodny z Thunderbolt 3.

Superszybkie przesyłanie danych
Dodatkowa funkcja to podłączenie i ładowanie urządzeń przez typowe USB A np. czytnika ebooków, pendrive'a czy myszki. Specyfikacja SuperSpeed USB 3.1 Gen1 umożliwia szybkie przesyłanie danych z prędkością 5 Gbps. Ładowanie jest możliwe także bez podłączania dodatkowej ładowarki.

Power Delivery 100 W
Hub jest wyposażony w technologię Power Delivery, co oznacza, że można wydajnie ładować komputer przewodem podłączonym do portu USB C w hubie. Nawet jeśli masz tylko jeden port USB C w utrabooku nie musisz iść na kompromisy i decydować co jest ważniejsze - bateria czy dodatkowe funkcje. Matowe aluminium i solidny plastik stanowią doskonały dodatek do nowoczesnej elektroniki.

Przykład konfiguracji wielomonitorowej
Dzięki funkcji MST, możesz podłączyć kilka monitorów jednocześnie i wygodnie rozszerzyć przestrzeń roboczą do pracy wielozadaniowej.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port VGA |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Video |
| Port ładujący USB | tak |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Współpraca z systemami | Android |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Ilość portów HDMI | 2 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 4.32 cm |
| Szerokość | 9.06 cm |
| Głębokość | 1.56 cm |
| Waga | 0.07 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.