Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Unitek Hub USB-C 3.1, 4 x USB-C, 5 Gbps
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cztery w jednym
Hub 4w1 stanowi przydatny dodatek do nowoczesnych ultrabooków, w których ilość portów jest niewystarczająca dla naszych potrzeb. Dzięki niemu podłączysz do czterech dodatkowych urządzeń takich jak smartfon czy tablet graficzny. Do Twojej dyspozycji są aż cztery porty USB-C.

Szybki jak błyskawica
Wbudowane porty działają według specyfikacji USB 3.2 Gen1, co oznacza, że transfer plików dzięki szybkości do 5Gbps potrwa szybciej niż zaparzenie herbaty. Hub jest też wstecznie kompatybilny z USB 2.0/1.1 a połączenie z urządzeniem sygnalizuje wskaźnik LED. Urządzenie jest w pełni Plug&Play, co oznacza, że nie trzeba instalować sterowników – wystarczy podłączyć i działa.

Elegancja i wytrzymałość
Mimo aż czterech dostępnych portów hub zaprojektowano również z myślą o estetyce. Wykonany z wysokiej jakości aluminium będzie dobrze odprowadzał ciepło, a smukłe kształty oraz modny kolor „Space Grey” sprawi, że hub wizualnie dopasuje się do nowoczesnej elektroniki.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Porty:
- 4x USB-C (do 5Gbps)
- Długość przewodu: 15 cm
- Kolor: Space Grey
- Plug&Play
- Wykonany z aluminium
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.23 cm |
| Szerokość | 3.46 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Waga | 0.055 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 4 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.