Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Hub USB-C 3.1 RJ-45 3xUSB-A HDMI 4K PD100W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny design
D1084A to smukły oraz elegancki hub wykonany z aluminium, pokryty lśniącą powłoką. Długość kabla to 15 cm, co w zupełności wystarczy, aby móc cieszyć się jego towarzystwem mając pod ręką najpotrzebniejsze urządzenia. Podpięcie ich umożliwi aż sześć portów, w tym HDMI 1.4, trzy wejścia USB-A 3.1 Gen 1, USB-C PD oraz RJ45. Dzięki nim podłączysz smartfona, monitor, rzutnik, a nawet przewód Ethernet.

Superszybkość
Połączenie USB A 3.1 Gen 1 zapewnia szybkość do 5Gbps, co oznacza, że popcorn wciąż będzie ciepły, kiedy czekasz na przeniesienie pliku z ulubionym filmem – transfer trwa zaledwie kilka sekund. Z kolei dzięki HDMI 1.4 obejrzysz go w rozdzielczości 4K Ultra HD @30Hz, ciesząc się krystalicznie czystym obrazem.

Uzupełnij energię
Za pomocą tego lustrzanego huba naładujesz podłączone urządzenia. Jest on zasilany bezpośrednio przez port USB, a więc nie ma obaw o niepotrzebne, dodatkowe kable. Nie ma także potrzeby instalowania sterowników, gdyż hub korzysta z technologii Plug&Play. Po prostu podłączasz i działa.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- 6 portów:
- 3x USB-A
- USB-C PD
- HDMI 1.4
- Gigabit Ethernet RJ45
- Kabel 15 cm z wtykiem USB-C PD
- Kolor: czarny i szary
- Wykonany z aluminium
- HDMI 1.4 wspierające do 4K Ultra HD @30Hz
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C (zasilanie) |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 3 szt |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.3 cm |
| Szerokość | 3.4 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Waga | 0.104 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.