Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Hub USB-C 3xUSB 3.1 PD HDMI SD VGA RJ45 następca D1113A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
uHUB N9+ aluminiowy hub podłączany przez USB-C uzupełnia nowoczesne ultrabooki o szereg potrzebnych portów: dwa wyjścia video VGA i HDMI, Ethernet, czytnik kart SD i microSD, trzy porty USB-A i USB-C z Power Delivery.
Superszybki transfer danych
Lekkie i mobilne ultrabooki z bezprzewodowym połączeniem z siecią mają swoje zalety, ale czasem potrzebujesz czegoś więcej. Wielofunkcyjny replikator portów umożliwia podłączenie gigabitowego Internetu do komputera bez portu RJ45. Hub umożliwia także podłączenie trzech urządzeń przez typowe USB-A np. pendrive’a, myszki czy tabletu graficznego i transfer danych zgodny ze standardem SuperSpeed USB 3.1 Gen1. Transfer 5 Gbps będzie miał znaczenie także przy korzystaniu z czytnika kart SD i microSD – błyskawicznie skopiujesz tysiące zdjęć z wakacji.

Podłącz monitor 4K przez USB C
Praca na 13-calowym monitorze jest wygodna w drodze, ale w domu czy biurze zdecydowanie lepiej korzystać z dużego ekranu. Adapter USB C na HDMI 2.0 umożliwia podłączenie monitora lub telewizora do ultrabooka za pomocą zwykłego przewodu HDMI, a port VGA będzie najlepszy do podłączenia rzutnika. Rozdzielczość 4K przy próbkowaniu 30Hz daje krystalicznie ostry i nasycony obraz, a obsługa Audio 7.1 Dolby Digital niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Aby skorzystać z tej funkcji port USB C w tablecie czy laptopie musi obsługiwać DisplayPort Alt Mode lub być zgodny z Thunderbolt 3. Podczas korzystania jednocześnie z VGA i HDMI maksymalna rozdzielczość to FullHD.

Power Delivery 100 W
Hub jest wyposażony w technologię Power Delivery, co oznacza, że można wydajnie ładować komputer przewodem podłączonym do portu USB C w hubie. Nawet jeśli masz tylko jeden port USB-C w ultrabook’u nie musisz iść na kompromisy i decydować co jest ważniejsze – bateria czy dodatkowe funkcje. Ponadto hubem można ładować urządzenia przez porty USB-A – także bez podłączania dodatkowego zasilania.
Mimo tak wielu funkcji hub ma dość małe rozmiary i łatwo się go przechowuje. Giętki przewód o długości 17 cm pozwala na wygodne podpięcie wszystkich potrzebnych urządzeń. Aluminium w modnym kolorze świetnie pasuje do nowoczesnej elektroniki.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Rozbudowany replikator portów z 9 funkcjami
- Wyjścia video HDMI i VGA
- Gigabit Ethernet
- 3 porty USB-A
- Port USB-C
- Czytnik kart SD i microSD
- Power Delivery
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port VGA |
| Długość przewodu | 0.17 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Video |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Android |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Ilość portów USB-A | 3 szt |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 2.5 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 0.096 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.