Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Hub USB-C HDMI VGA USB-A i PD 100W D1049A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
uHub Q4 Lite to replikator portów podłączany przez USB-C, który w swojej kompaktowej aluminiowej obudowie kryje dwa porty wideo: HDMI 2.0 i VGA z funkcją MST, dodatkowy port USB-A do transmisji danych i USB-C z Power Delivery 100W.
Hub z PowerDelivery 100W
Coraz mniejsze ultrabooki i laptopy często mają okrojoną liczbę portów. Dlatego marka Unitek stworzyła serię hubów z USB-C z najbardziej potrzebnymi funkcjami. Hub D1049A umożliwia podłączenie pendrive’a czy myszy przez typowy port USB-A, którego często brakuje w nowoczesnych komputerach. Hub nie blokuje możliwości ładowania dzięki technologii Power Delivery 100W zaimplementowanej w porcie USB-C. Przy użyciu odpowiedniej ładowarki i kabla ładowanie MacBook’a Pro 16” trwa o godzinę krócej niż przy fabrycznym zasilaczu.

Praca i rozrywka na wielu ekranach
Technologia MST (Muti-Stream Transport) umożliwia podłączenie dwóch wyświetlaczy do jednego wyjścia video i rozszerzenie pulpitu na trzy ekrany (dla systemu Windows). To duże udogodnienie podczas pracy w programach graficznych, prezentacji na konferencjach czy oglądaniu filmów ze smartphone’a. Maksymalna rozdzielczość dla HDMI to 4K przy próbkowaniu 60 Hz, a dla portu VGA FullHD (1080p). Podczas używania dwóch ekranów rozdzielczość dla obu jest ograniczona do maksymalnej rozdzielczości mniejszego z nich. Żeby skorzystać z tej funkcji port USB-C musi obsługiwać DisplayPort Alt Mode.

Solidne wykonanie
Hub jest zabezpieczony solidną metalową obudową, przez co ładnie wygląda i jest bardzo trwały. To idealny kompan podróży – dzięki kompaktowym wymiarom (Lite) nie zajmuje dużo miejsca w bagażu.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Podłączany przez USB-C lub Thunderbolt 3
- Zasilanie PowerDelivery 100W (ostateczna moc zależy od zasilacza; przykładowo 85W z zasilaczem 96W; 76W z 87W)
- MST – rozszerzenie pulpitu komputera o dwa dodatkowe ekrany 1080p
- HDMI 2.0 – dźwięk Dolby True HD, 4K@60Hz, 2K@120Hz, HDR
- Port USB 2.0 typu A
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port VGA |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Android |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Wysokość | 1.46 cm |
| Szerokość | 5.76 cm |
| Głębokość | 4.41 cm |
| Waga | 0.074 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.