Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Hub USB-C aluminium 7w1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Hub USB ze złączem USB-C, HDMI, czytnikiem kart pamięci i złączem ultraszybkiego ładowania – poznaj ogromne możliwości uHUB S7+. Zaoszczędź miejsce zajmowane przez dodatkowe sprzęty i ciesz się najwyższą jakością obrazu i przekazu danych – uHUB S7+ to małe, kompaktowe urządzenie, które ma wszystko to, czego potrzebujesz!
Rozdzielacz USB – z USB-C na USB-A
Podłącz hub USB Unitek uHUB S7+ do portu USB-C w dowolnym urządzeniu i korzystaj z dodatkowych możliwości. Jako rozdzielacz USB, model uHUB S7+ rozgałęzia złącze USB-C na dwa porty USB 2.0 i jeden USB 3.0. Koniec z zastanawiam się, z czego zrezygnować — za pomocą tego huba podłączysz do laptopa i mysz i klawiaturę i szybki nośnik danych jednocześnie.

Unitek uHUB S7+ to hub USB z adapterem kart pamięci i złączem HDMI
W modelu znajdziesz dwa sloty kart pamięci – czyli SD i Micro SD. To również hub USB ze złączem HDMI. Wyjście HDMI zastosowane w Unitek H1118A obsługuje rozdzielczość 4K przy odświeżaniu do 30 Hz oraz przesyła dźwięk w wysokiej jakości.

Power Delivery 100W
Hub jest wyposażony w technologię Power Delivery o mocy 100W, co oznacza, że można wydajnie ładować komputer przewodem podłączonym do portu USB-C w hubie. Nawet jeśli masz tylko jeden port USB C w utrabooku nie musisz iść na kompromisy i decydować co jest ważniejsze — bateria czy dodatkowe funkcje.
Materiały
Hub jest wykonany z matowego aluminium i solidnego tworzywa, które dobrze chronią zamontowana wewnątrz elektronikę. Zintegrowany przewód USB-C ma długość 15 cm.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Hub podłączany przez USB-C 7w1
- 3 porty USB-A
- Ładowanie laptopa przez Power Delivery 100W
- Wyjście HDMI 1.4 z obrazem w wysokiej rozdzielczości 4K
- Czytnik kart SD i microSD
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Slot microSD |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Współpraca z systemami | Android |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Ilość portów USB-A | 3 szt |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 2.8 cm |
| Głębokość | 12.38 cm |
| Waga | 0.045 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 80 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.