Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Unitek Kabel DisplayPort 1.2 na HDMI 4K 60Hz 1,8 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filmy na większym ekranie
Jeśli chcesz połączyć monitor lub telewizor posiadający port HDMI z komputerem posiadającym DisplayPort, przewód V1608A będzie stanowił idealne rozwiązanie. Dzięki technologii HDR obraz jest bardziej zbliżony do tego, co widzi ludzkie oko w rzeczywistości.

Lepsza jakość audio-video
Przewód wspiera rozdzielczość UHD 4K@60Hz z HDR oraz High-Definition Audio dla lepszej warstwy dźwiękowej oglądanego filmu lub gry. Ciesz się jakością obrazu oraz muzyki podczas seansu, korzystając z usługi HDCP 2.2, czyli technologii, która umożliwia odczyt danych wysokiej rozdzielczości (4K i 8K) z popularnych serwisów streamingowych takich jak Netflix, Disney+ czy HBO.
Adapter DisplayPort na HDMI pozwala na pracę w dwóch trybach:
- Rozszerzania pulpitu, który jest idealny do pracy na dwóch monitorach
- Klonowania ekranu, np. do oglądania filmów czy prezentacji

Solidność wykonania
Kabel o długości 1,8 m w zupełności wystarczy, by wygodnie połączyć ze sobą urządzenia przy jednoczesnym uniknięciu plątaniny dodatkowych przewodów, a pozłacane końcówki wtyków pozwalają na większą wydajność oraz stabilne połączenie.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Kabel Display Port do HDMI
- Długość: 1,8 m
- Obsługiwany standard: Display Port 1.2
- Rozdzielczość: UHD 4K@60Hz HDR
- Technologia HDCP 2.2
- Pozłacane wtyki
UWAGA: Przewód NIE jest dwukierunkowy. Łączy się tylko z ekranem posiadającym port HDMI.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk DP |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | DisplayPort 1.2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 180 cm |
| Waga | 0.13 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.