Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Kabel HDMI 2.0 4K 60Hz 20m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Kabel Unitek HDMI 20M 4K 60Hz - przenieś obraz do świata detali!
Przygotuj się na świetną jakość obrazu dzięki kablowi HDMI Unitek 4K 60Hz. Kabel posiada najnowsze technologie, więc obraz będzie wyglądał imponująco. Dzięki częstotliwości odświeżania na poziomie 60Hz kabel idealnie nada się do podłączenia telewizora.

Obsługa HDR
Dzięki obsłudze High Dynamic Range (HDR) kabel Unitek C11079BK potęguje kontrast i głębię kolorów, podkreślając każdy szczegół. Dzięki obsłudze HDR obejrzysz filmy i zagrasz w gry w najlepszej jakości.

Pozłacane Wtyki
Pozłacane wtyki zapewniają doskonałą jakość połączenia, eliminując zakłócenia i zapewniając trwałe połączenie. Kabel będzie też bardziej solidny, dzięki czemu długo ci posłuży.

Niskie straty na dużych dystansach
Kabel HDMI Unitek został skonstruowany tak, żeby starty sygnału były niskie. Dzięki temu nawet na dużych odległościach wyświetlany obraz będzie cieszył oko.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Telewizor |
| Przeznaczenie | Do domu / biura |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2000 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 1 cm |
| Waga | 1.61 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | C11079BK Unitek bieda seria |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.