Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Kabel HDMI na VGA, FullHD 60Hz, 2 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Przesyłaj obraz w doskonałej jakości z konsoli, komputera stacjonarnego czy na przykład Chromebook'a lub innego laptopa z gniazdem HDMI na wyświetlacz z portem VGA. Wszystko, czego potrzebujesz to kabel HDMI-VGA Unitek!
Wysoka jakość obrazu – przejściówka HDMI na VGA Unitek umożliwia przesyłanie obrazu w rozdzielczości Full HD i odświeżanego z częstotliwością 60 Hz.
Pozłacane wtyki – wtyki końcówek kabla zostały pokryte złotem, aby zapewnić najwyższa jakość sygnału.
Automatyczna konwersja sygnału – chip zastosowany w kablu konwertuje sygnał HDMI na VGA.
Szeroka kompatybilność – ten przewód HDMI VGA możesz podłączyć zarówno do laptopa jak i konsoli Xbox One i 360 czy do komputera stacjonarnego.

Wysoka jakość obrazu na urządzeniach ze złączem VGA
Choć złącze VGA jest raczej stosowane w starszych sprzętach, to dziś możesz wycisnąć z niego maksimum możliwości. Kabel HDMI na VGA Unitek umożliwia przesyłanie obrazu w rozdzielczości 1920x1080 (Full HD) z urządzenia ze złączem HDMI na projektor, telewizor lub monitor wyposażony w złącze VGA.

Płynne dynamiczne sceny na dużym ekranie
Częstotliwość odświeżania obrazu przesyłanego przez ten kabel HDMI VGA wynosi aż 60Hz przy rozdzielczości FHD. W praktyce oznacza to, że teraz dojrzysz każdy, nawet najdrobniejszy detal obrazu w grze komputerowej i nie przegapisz już żadnego spalonego w trakcie nawet najbardziej zaciętej akcji na boisku.

Kompatybilny z konsolą i komputerem
Kabel możesz podłączyć do konsoli Nintendo Wii U, Xbox 360, Xbox One oraz do prawie każdego komputera stacjonarnego i przenośnego. Wyjątek stanowią konsole PS4 oraz Apple MacBook Pro z wyświetlaczem Retina, Mac mini i Apple TV, w których zastosowano gniazda HDMI o niskim napięciu.

Zestaw zawiera:
- kabel HDMI na VGA,
- instrukcja obsługi.

Doskonała stabilność
Wbudowany zaawansowany układ scalony konwertuje cyfrowe sygnały HDMI na sygnały analogowe VGA. Należy pamiętać, że ten konwerter nie jest dwukierunkowy i nie może przesyłać sygnałów z VGA na HDMI.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk VGA |
| Zastosowanie | Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Maksymalna rozdzielczość | Full HD |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.6 cm |
| Szerokość | 3.45 cm |
| Głębokość | 5.35 cm |
| Waga | 0.102 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.