Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Kabel High Speed HDMI 2.0 4K C11043BK 10 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód High Speed HDMI o ulepszonych właściwościach fizycznych: grubsze miedziane żyły, elastyczna osłonka, podwójne ekranowanie. Wspiera HDMI 2.0 także na dużych odległościach (do 20 m).
Najwyższe parametry sygnału audio-video
Sekretem dobrych kabli nie jest ozdobny oplot czy ładne wtyczki, tylko rodzaj użytych żył przewodzących. Dlatego w długich przewodach HDMI Unitek zastosował grube (od 28 do 24 AWG – im mniejsza liczba tym większa średnica), wielodrutowe żyły miedziane. Przewody są 7-krotnie ekranowane, co minimalizuje wpływ i emitowanie zakłóceń elektromagnetycznych – są w pełni bezpieczne. Dodatkowo skręcane żyły mają lepszą odporność na zginanie, dzięki czemu kabel jest bardziej giętki i wygodny w montażu.

Nowe możliwości HDMI 2.0
Przewód HDMI 2.0 oferuje transfer do 18 Gbps. Dzięki tak dużej przepustowości możesz korzystać z najnowszych technologii takich jak ARC (zwrotny kanał audio), HDR, EDID (automatyczne wykrywanie parametrów), 3D, CEC i wyświetlanie 2 różnych obrazów w tym samym czasie. Niezwykłym parametrom obrazu dorównują wrażenia dźwiękowe, które gwarantuje bezstratne Dolby True HD i DTS-HD.

Z dbałością o każdy detal
Unitek dba także o funkcjonalne aspekty dostarczanych towarów. Każdy przewód spięty jest opaską, aby łatwiej zapanować nad organizacją jego przebiegu. Końcówki zabezpieczone są przeciwkurzowymi zatyczkami - ułatwiają jego przeciąganie w ciasnych korytkach - i owinięte taśma zabezpieczającą. Pozłacanie wtyków chroni je przed korozją i stabilizuje sygnał. Wszystko to po to, aby przewód służył przez długie lata.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- 10-metrowy przewód High Speed HDMI
- Wspiera HDMI 2.0
- Zaprojektowany do transmitowania rozdzielczości 4K@60 Hz na długie dystanse
- Obsługuje HDR - większa szczegółowość i kontrast zarówno w ciemnych, jak i jasnych częściach tego samego obraz, a także rozszerzoną przestrzeń kolorów
- Dzięki ARC telewizor wysyła dane audio do amplitunera lub odbiornika audio
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 10 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.9 cm |
| Szerokość | 1.3 cm |
| Głębokość | 1000 cm |
| Waga | 1.05 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Unitek kable BASIC białe i czarne |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.