Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Kabel USB-C do ładowania PD 240 W, 2 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
C14110GY-2M – przewód do ładowania USB-C 240W
Dzięki kablowi USB-C Unitek C14110GY-2M naładujesz swój telefon czy laptop w ekspresowym tempie. Kompatybilność z oficjalnym standardem USB-IF, solidne wykonanie, niezawodność i bezpieczeństwo ładowania – to kilka podstawowych atutów modelu C14110GY-2M!
Ekspresowe ładowanie baterii – Kabel USB-C 240W
240 W – ładowarka o takiej mocy naładuje telefon nawet w kilkanaście minut! Jedyne czego potrzebujesz, to podłączyć do niej kabel, który obsłuży takie napięcie – czyli Unitek C14110GY-2M! To kabel obsługujący najwyższe napięcia ładowania. Akcesorium, dzięki któremu wykrzesasz prawdziwą moc z ładowarki Fast Charge, Quick Charge czy Speed Charge.
E-marker chip – bezpieczne ładowanie baterii
E-marker (electronic marker) to układ scalony znajdujący się w końcówkach wysokiej klasy kabli USB-C – znajdziemy go więc także na kablu Unitek C14110GY-2M. Układ ten odpowiada za komunikację pomiędzy źródłem zasilania i ładowanym urządzeniem. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania kabel będzie dostosowywał parametry ładowania do możliwości sprzętu – to bezpieczne ładowanie i wydłużona żywotność baterii!
Zgrywaj pliki z telefonu na komputer i inne urządzenia!
Przy wykorzystaniu kabla Unitek C14110GY-2M możesz przegrywać pliki na dyski urządzeń wyposażonych w złącze USB-C. Akcesorium pozwala na wymianę danych pomiędzy urządzeniami przy jednoczesnym zasilaniu.
Solidnie wykonany kabel USB-C
Unitek C14110GY-2M to 2-metrowy kabel USB-C stworzony z dbałością o najdrobniejszy detal. Końcówki kabla są wykonane z aluminium i dodatkowo uszczelnione wstawkami z tworzywa sztucznego. Wewnętrzna warstwa kabla jest wykonana z gumy, natomiast na zewnątrz znajdziemy nylonowe poszycie oplatające właściwy przewód – dzięki takiej konstrukcji kabel nie plącze się i jest odporny na uszkodzenia!

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Wtyki USB-C
- Długość 2 metry
- Moc ładowania 240 W - 48 V / 5 A
- Standard USB 2.0 480 Mbps
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 240 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Dla urządzeń | Steam Deck |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Głębokość | 200 cm |
| Waga | 0.063 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.