Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Kabel USB-C na HDMI 4K 60Hz, 1.8 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Unitek V1423A – Kabel adapter USB-C HDMI 4K 1.8M
Podłącz telefon, tablet, laptop i każde inne urządzenie obsługujące standard USB-C do telewizora lub monitora! Adapter Unitek V1423A umożliwia przemianowanie portu USB-C na złącze HDMI. Dzięki przejściówce Unitek V1423A możesz przesyłać wysokiej jakości obraz i dźwięk do urządzeń zewnętrznych!
Wysoka jakość obrazu Ultra HD – adapter Unitek V1423A
Dzięki użyciu kabla Unitek V1423A wyświetlisz ostry jak brzytwa obraz w rozdzielczości 4K UHD. Przesyłany obraz jest odświeżany z częstotliwością 60 Hz – to wartość optymalna dla płynnego grania w gry i oglądania filmów.
Oglądaj Netflix, DisneyPlus i inne chronione treści na dużym ekranie!
Adapter obsługuje technologię HDCP 2.3 – oznacza to, że może przesyłać chronione treści w wysokiej rozdzielczości z urządzenia na ekran telewizora lub komputera. Takie treści to między innymi Netflix, DisneyPlus, HBO GO czy Amazon Prime.
Szeroka kompatybilność – Unitek V1423A
Kabel adapter Unitek V1423A jest kompatybilny z urządzeniami wszystkich najpopularniejszych producentów – Apple, Microsoft, HP czy Acer. Obsługuje pełen przekrój urządzeń – podłączysz zarówno telefon, tablet, aparat cyfrowy, laptop, MacBook, Microsoft Surface czy Ipad jak i projektor, telewizor czy monitor.
Estetyczny wygląd i wysoka jakość wykonania
Kabel został wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal. 1,8-metrowy przewód nie plącze się, a jego końcówki zostały pokryte aluminium. Złącza są solidnie osadzone – dlatego do adaptera bez obaw możesz podłączyć najwyższej klasy sprzęt!
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Do podłączenia smartfonu lub tabletu z USB-C do ekranu z portem HDMI
- Wsparcie dla zabezpieczeń HDCP 2.3
- Szeroka kompatybilność — działa z Mac, iPad, XPS, Surface itd.
- Maksymalna rozdzielczość 4K @ 60 Hz
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zastosowanie | Video |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Szerokość | 6.3 cm |
| Głębokość | 2.3 cm |
| Waga | 0.079 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |



Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.