Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Kabel optyczny HDMI 2.1 AOC 8K 120Hz 15m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis









Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 15 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | HDMI 2.1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 8K |
| Wysokość | 0.89 cm |
| Szerokość | 1.8 cm |
| Głębokość | 1500 cm |
| Waga | 0.428 kg |
| wariant_długość_kabli | Unitek Kabel optyczny HDMI 2.1 AOC 8K 120Hz |
| wariant_dlugosc_kolor | C11085GY01 Unitek |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.