Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Kabel optyczny HDMI 2.1 AOC 8K 120Hz 20m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Przesyłaj krystalicznie czysty sygnał audio i wideo w najwyższej rozdzielczości bez obaw o zakłócenia spowodowane długością przewodu HDMI. To coś więcej niż zwykły przewód HDMI – to aktywny kabel optyczny HDMI Unitek z końcówkami pozłacanymi 24-karatowym złotem. Dzięki niemu możesz cieszyć się najwyższą jakością obrazu na telewizorze, projektorze, monitorze i jakimkolwiek innym ekranie zewnętrznym!
Standard HDMI 2.1 – kabel HDMI 2.1 Unitek jest również wstecznie kompatybilny z HDMI 2.0b i poprzednimi wersjami.
Najwyższa jakość obrazu UHD – kabel optyczny umożliwia przesyłanie obrazu w rozdzielczości 8K przy 60 Hz i 4K przy 120 Hz/144 Hz.
Pozłacane końcówki HDMI – wtyczki na kablu są pozłacane 24-karatowym złotem, aby zapewnić najwyższą jakość przesyłania dźwięku i obrazu.
Transfer danych do 40 Gbps – kabel światłowodowy HDMI Unitek obsługuje transfer danych z prędkością do 40 Gbps, dzięki czemu nie umknie Ci już żadna klatka.
Obsługa dynamicznego HDR – oto nowy wymiar głębi żywych kolorów na Twoim ekranie!

Najwyższa jakość obrazu
Kabel światłowodowy HDMI umożliwia przesyłanie obrazu w rozdzielczości 7680x4320 UHD 8K i przy odświeżaniu na poziomie 60Hz lub w rozdzielczości 4K i z superszybkim odświeżaniem 120 Hz/144 Hz. Za głębię i intensywność kolorów odpowiada obsługa dynamicznego HDR z 12-bitową technologią przetwarzania kolorów. Nie umknie Ci już żadna dynamiczna scena ani najdrobniejszy szczegół obrazu – teraz granie w gry komputerowe czy oglądanie zawodów sportowych możesz wynieść na jeszcze wyższy poziom!

Stworzony z myślą o konsolach
Oto najlepszy kabel HDMI do PS5, Xboxa i każdej innej konsoli. Obsługa wysokiej rozdzielczości i szybkiego odświeżania gwarantuje moc doznań w trakcie multimedialnych rozgrywek. Za brak opóźnień odpowiada z kolei wysoka przepustowość kabla – 40 Gbps to tempo, z jakim dane płyną jego przewodami. To koniec z nawet najmniejszymi opóźnieniami – zdobądź przewagę nad przeciwnikiem dzięki temu, że w mgnieniu oka możesz reagować na jego każde posunięcie!

Solidna konstrukcja
Kabel optyczny HDMI 2.1 jest wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Zewnętrzna warstwa poszycia została wykonana elastycznego tworzywa sztucznego a wewnętrzna z folii aluminiowej – kabel nie plącze się, a jego wnętrze jest odpowiednio zabezpieczone. Wewnątrz znajdziemy szereg przewodów, spośród których każdy jest dodatkowo zabezpieczony osobnym poszyciem. Kwintesencją perfekcyjnej konstrukcji są końcówki kabla – ich obudowa została wykonana ze stopu aluminium, a wtyki pokryto warstwą 24-karatowego złota. Taki kabel HDMI z pewnością będzie służył przez lata!

Aktywny kabel optyczny HDMI
Aktywne kable optyczne HDMI to doskonały wybór do większych instalacji AV takich jak kina domowe, systemy reklamowe w handlu czy systemy SCADA w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Cienkie i giętkie przewody Unitek mają również małe końcówki (szerokość 18,2 mm), więc łatwo przeciągać je przez peszle. Podczas instalacji koniecznie pamiętaj o tym, że kabel jest kierunkowy! Odpowiednie oznaczenia Display/Source znajdują się na wtykach HDMI.

Dostępne długości
Dzięki technologii AOC, możliwe było stworzenie bezstratnych przewodów HDMI o długości nawet 100 metrów.

Kompatybilność
Choć aktywne kable optyczne HDMI są najczęściej wybierane przez profesjonalistów, nadają się do wszelkich zastosowań i działają ze wszystkimi urządzeniami ze złączem HDMI. Podłączysz je bez problemu do telewizora, monitora, karty graficznej czy DVD.
Zawartość opakowania
W zestawie zjaduje się przewód HDMI 2.1 długości 20 m.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | HDMI 2.1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 8K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.89 cm |
| Szerokość | 1.8 cm |
| Głębokość | 2000 cm |
| Waga | 0.545 kg |
| wariant_długość_kabli | Unitek Kabel optyczny HDMI 2.1 AOC 8K 120Hz |
| wariant_dlugosc_kolor | C11085GY01 Unitek |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.